gpz 750 unitrack

del_miro

New member
U vlasnistvu sam jednog gpz unitraca iz 1984 kojem je rastavljena mašina....cilj je osvježit ju...znaci leteci lezajevi, lanci, karike i sl.
Sad zanima me kako cu znati koje je debljine vec postojeci lezaj u motoru(osim da ga mjerim) jer nema nikakve oznake po sebi...a oni se navodno oznacavaju s bojama...i gdje se mogu naručiti iste...linkovi pozeljni (ne mislim pritom na kms ili captol cargo).
hvala
 
imaš sad manual pa će ti pomoć  :wink:
uzmi povećalo, na rubu bi trebala bit crta boje , samo se od ulja teško odredi koja je , naši su iz kms-a i pripremi se na čekanje  :wink:
 
jel moguce da se to tokom vremena pobrise? mislim te boje?

i jel slučajno ima netko centralne nogare za gpz 750?
 
bmw m 5 said:
ma vidi ti nase lunje....majstor nema sta... :shock: (y)

:oops: ja sam samo šegrt  :oops:

del_miro said:
jel moguce da se to tokom vremena pobrise? mislim te boje?

i jel slučajno ima netko centralne nogare za gpz 750?

moguće, trebao bi pogledat jel ima ostalih oznaka, na radilici, klipnjači, uglavnom pročitaj pažljivo manual sve unutra piše

za nogar nazovi u TDM Oldmoto , on bi mogao imat ;)
 
del_miro said:
jel moguce da se to tokom vremena pobrise? mislim te boje?

i jel slučajno ima netko centralne nogare za gpz 750?

imam od gpz-a 1000 rx,to je prvo sta san skinuo kad san ga uzeo, vidi jel ti pasu  :wink:
 
mirek kako ide, kad buš navrnul opet ?




bem ti šarafe da ti bem šarafe , furt neki fali  :LOL:


 
Ma ja se sjetim tu i tamo nekaj fotkat , ovo sam slikala jer me onaj komadić pleha u L namučio ,od centralne nogare, kaj ide na feder. Lagano ide gore kad stoji kak nebi smio jer struže na šaraf, al da ga pogodim kontra nikak  :LOL:
To radim ja jer imam deblje živce  :LOL:
A sve ide polako , uvijek iskrsne nekaj kaj bi trebalo plastificirat , niklat , farbat i slično , obično sitnica al dovoljno da staneš  :mrgreen:

 
ma sad će valjda ić brže, još je i mlađi manji brat skoro gotov, plastike na redu, a i on je bil malčice raskupusan ;)

uglavnom zabave ne fali  :LOL:




 
lunjo said:
mirek kako ide, kad buš navrnul opet ?




bem ti šarafe da ti bem šarafe , furt neki fali  :LOL:



budem budem da vidim kak napraduju radovi :)
u međuvremenu sam pribavio jos nesto dijelova
 
možda bu ipak ove godine gotof , šalabahtera ne fali  :mrgreen:
 
ooo , načekat ćete se još  :LOL:

 
Nego , moglo bi past par prijedloga , više glava je pametnije  :mrgreen:

Ako bude love ići će na lakiranje.  8)  Moja želja je zelena , metalik ili sl. al ko mene pita  :?

Ovo je motor prije kupusanja ,imat će i ralicu, dakle slušam ;)
 
lunjo said:
Nego , moglo bi past par prijedloga , više glava je pametnije  :mrgreen:

Ako bude love ići će na lakiranje.  8)  Moja želja je zelena , metalik ili sl. al ko mene pita  :?

Ovo je motor prije kupusanja ,imat će i ralicu, dakle slušam ;)
Nahrani svinje, ne diraj oklope, lovu potroši na onu cestu koja je iz raja izašla...  :wink:
 
Dug je to put al počinje ličit na motor  8) :LOL:
 
lip  motor ,gpz imao davno .Za pituru pogledaj boje ZRX 1200 daeg ima krasnih kombinacija zelene i model sa nekom tamno bordo bojom
 
Budem, hvala  (y)