gpz 750 unitrack

To što je počeo lićit na motor je samo zato jer je u istom prostoru sa onim pozadi. :LOL: :LOL:
 
barba said:
To što je počeo lićit na motor je samo zato jer je u istom prostoru sa onim pozadi. :LOL: :LOL:
:lolcry:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
barba said:
To što je počeo lićit na motor je samo zato jer je u istom prostoru sa onim pozadi. :LOL: :LOL:
psst, nema tamo ništa, jok  :eek:mfg:  :mrgreen:



 
....šminka  8)
 
Bumo priredili svečano guranje  :mrgreen:  :LOL:
 
kad kupiš motor za vožnju sjedneš i uživaš ,kad kupiš motor za slaganje ,uživaš u svakom trenutku slaganja ,sitnicama .Svi detalji koje uglavnom vidiš samo ti prave radost ,jer detalji i čine motor .O onome guštu kad ga upališ i napraviš prvi đir nemam riječi jer je meni osobno to neopisivo .Uglavnom  (y)
 
(y)

sve je super osim pitanja koliko to košta  :LOL:
ako si itko postavi to pitanje prije raskapanja bolje da ni ne započinje  :mrgreen:
 
lunjo said:
(y)

sve je super osim pitanja koliko to košta  :LOL:
ako si itko postavi to pitanje prije raskapanja bolje da ni ne započinje  :mrgreen:
Motor bude super ispal poznavajući koja to ekipa radi  (y) VRIJEDI svaku kunu kad bude gotov ,  (y)
 
http://imageshack.com/a/img841/159/6f6d.jpg
malo inspiracije
 
grafit said:
http://imageshack.com/a/img841/159/6f6d.jpg
malo inspiracije
poznavajući tu ekipu koja to radi sigurno ide sve u original , ovakve prerade prelaze vrijednost motora pa sigurno to neće ići u tom smjeru ali nikad se nezna  :misli:
 
bome se zna, nema dodataka dok meni ne dođe pravi :LOL:

a eto, nešto se čačka tu i tamo  :mrgreen:
 
lunjo said:
bome se zna, nema dodataka dok meni ne dođe pravi :LOL:

a eto, nešto se čačka tu i tamo  :mrgreen:
Pa đes danas, muvao sam ti se uživo oko ove slike...  :mrgreen:
 
moover said:
Pa đes danas, muvao sam ti se uživo oko ove slike...  :mrgreen:

netko mora i radit  :jesus:
a još uvijek se muvaju  :LOL:
 
lunjo said:
netko mora i radit  :jesus:
a još uvijek se muvaju  :LOL:
   

Gle slučaja.I ja imam na stolu jednog Kawasakija,KZ 750 .Otišao bendix.Nesreča je u tom što treba rastavit bočna dekla i karter da bi bendix  "izašao" van.Naime ,nalazi se u samom bloku motora između pumpe ulja i getribe. 
Samo da znaš da i drugi nešto rade.  :LOL: :LOL:
 
:LOL:  (y)

a šta da kažem neg sretno  :mrgreen:
 
Možda imam sreče,vlasnik javio da je našao dio.Samo da je ispravan. :mrgreen:
 
držim fige, za divno čudo ima dijelova još uvijek  (y)