GPZ900R

cabron

New member
Pozdrav ljudi,
da Vam predstavim svoju novu/staru pilu GPZ900R.
Nadam se da Vam se sviđa.
 
jako dobro!  (y) od cega je to zadnja vilica i tocak? jako se dobro slaze!
 
cabron said:
Pozdrav ljudi,
da Vam predstavim svoju novu/staru pilu GPZ900R.
Nadam se da Vam se sviđa.

Lijepo, iako bi možda bilo još bolje da si u orginalu ostavio i samo ga renovirao, inače nije loše  (y)

Btw : dali i sa druge strane imaš ovakav top ?!  :misli:
 
Nice!!!  8)  Raspiši se malo koliko vremena, para, ako je koja slikica toka prerade ... itd
 
Meni je bio bolji u originalu, jebiga, možda imam čudan ukus... Svaka čast, al meni se ne sviđa. Više volim te starce da se pusti na miru, većinom mi ta pomlađivanja izgledaju neskladno. Ne znam, tak meni sjeda. Sorry.
 
Motor izgleda mrak,već je bilo vrijeme da je gotov,jel mašina složena kao što si planirao na oko 145 ks.
 
odlično    (y)


možda ako bi uspio nabaviti neke deblje, masivnije prednje vilice bolje bi izgledalo, malo ga naprijed popunilo a ostalo sve ze 6  (y)
 
jako dobro prika.ništa prenapadno a vizualno dopadljivo.to volim. (y)
 
Motor je  (y), svaka cast!

Ja tražim ispravne klipnjače za GPZ 900, ako netko ima ili zna netkog tko ima bio bih mu zahvalan da mi javi.

Unaprijed hvala!
 
ljepsi bi bio da je ostao originalan...i vidim da je bio u dobrom stanju...Boja je pretamna...a i polirana dekla i auspusi podsjecaju me na neki custom...Steta... :( A i oni sarafi i podloske sto drze ralicu donju.... :shock:
 
onako je bio taman, boja je bila predobra. a s ovim repom niti je prerada, niti onaj stari gpz. crna boja i polirane stvari nikako mi ne leže na ovom motoru  :(
 
Jebi ga ljudi, nemreš sve zadovoljiti. Stavljam par slikica Kako je bilo u radu. Nebi isao u preradu da nisam imao problema sa nabavkom zadnje gume koja je u originalu 150/80/18. Pa kada sam već stavljao felge 17 cola, isla je i vilica od VFR-a. Poliranje deklova, jebiga sad ga treba i ofarbati (s obzirom da je bivši vlasnik opal s njega, popravil ga i polakiral, ali su plastike opet popucale na nekim mjestima i bile su dvije nijanse crvene na njemu). Topovi su samo sa desnu strane