GPZ900R

M900 said:
A jel' te zanima priča o tri originalna i jednom hrastovom klipu, ili o četverocilindrašu bez jedne klipnjače i klipa(oba su vozila neko vrijeme nakon prodaje) ?

Ne nisam ih ja "sredio" za prodaju, al' znam one koji su ih kupili  :LOL:

nekad davno je tih "prerada" bilo puno vise..normalno je recimo bilo u starog BMW R50 ugradit klipove od Skode :mrgreen:, za Jawu je majstor izljevo klipove u garazi,a komsija tokar ih obradi za litar loze-Hepokove :LOL:,a budu ko original cak i bolji,lancanike niko nije kupovo..samo se snadji za materijal od cega ce se napravit,a uvijek se nadje i neki lanac nema veze sto nije isti korak ni sirina..sve se da sredit :wink:
 
cabron said:
Hvala OldBoy na podršci.
Respektiram svačije mišljenje. Ako netko želi imati originalan motor, sve pet. Ako netko želi preraditi svoj motor i to podržavam. Nemem novaca za novi motor, ali to ne znači da moram voziti staru hrđavu ragu. Meni je moj motor mrak, ako se nekome ne sviđa to je njegov problem.
Još nisam naletio na pravog bajkera koji poljuje po tuđem motoru. Ja poštivam svaku minutu, koju je netko uložio u svoj motor, pa makar ga samo izglancao ili dodao kakav detalj na motor.

Tocno to. Svaka cast na ulozenom trudu, sve ovo odlicno izgleda!  (y)
 
900R, kako smo ga mi zvali je dio mog djetinjstva. Motor koji je duboko ostao u mome sjecanju i uvijek ga volim vidjeti. Vidio sam dosta prerada do sada ali ova je odlicna......... (y) (y)
Puno sretnih km ti zelim.
 
M900 said:
A jel' te zanima priča o tri originalna i jednom hrastovom klipu, ili o četverocilindrašu bez jedne klipnjače i klipa(oba su vozila neko vrijeme nakon prodaje) ?

Ne nisam ih ja "sredio" za prodaju, al' znam one koji su ih kupili  :LOL:
                 

I ja san jedan put skinija klipnjaču na Fiatu 850 Sport (začepija san kanal od ulja) i iša do Trsta pa tamo zaminija motor ali bila je tu Juga  i nije bilo baš puno djelova.         
U slučaju Kawe 900  ne razumin razlog stavljanju različitih klipnjaća ako se bar za njih da svašta pronač.Ali eto,ima i takvih  "prerada".                       

Jel  taj klip od hrastovine  dio neke oklade.???