Grad slučaj 2

Slobodarski kao i uvjek vidim

Vijeće zagrebačke gradske četvrti Gornji grad - Medveščak, u kojem većinu drži Možemo!, a članica je i saborska zastupnica Urša Raukar Gamulin, nekidan je izglasalo da se u Fond imena za imenovanje javnih površina u Zagrebu uvrsti i ono komunističke revolucionarke i političarke Milke Planinc.
Klošari su izabrali klošare. Nije čudo. Ustaše pobile poduzetnike i intelektualnu elitu za vrijeme drugog svjetskog rata, onda partizani pobili ustaše i uselili u stanove. Sad imamo njihovo potomstvo, treću “slobodarsku generaciju” koja je dobila a nije zaradila. Ne znam kako je u drugim gradovima, ali u ZG je tako.
 
Dotični iz članka (prvotnoh) mi se zgadio kad sam vidio prvo ovo:
A zatim ovo: https://vm.tiktok.com/ZMYU8jsMP/

Bio je još jedan video di debil doleti sa 150cca I sere vozaču Hitne..
Ali je zato video 'pripreme' motora za stazu i video sa Grobnika skinia sa kanala.
Videa su bila visokokvalitetna i šteta što ih nema više, cajke u garaži, ozračivanje kočnica, rabljeni mitas i 2 niže prid ciljnu. Likarija
 
Uvijek je bilo i biti će takvih likova samo što nije bilo društvenih mreža za njihovu promociju. Zadnji video, s bakicom na zebri, je ista fora na kojoj je onaj lik u Londonu izgradio egzistenciju. :mrgreen:
 
Slobodarski kao i uvjek vidim

Vijeće zagrebačke gradske četvrti Gornji grad - Medveščak, u kojem većinu drži Možemo!, a članica je i saborska zastupnica Urša Raukar Gamulin, nekidan je izglasalo da se u Fond imena za imenovanje javnih površina u Zagrebu uvrsti i ono komunističke revolucionarke i političarke Milke Planinc.
Lako za Milku, tražili su i da se postave hranilice mačaka po kvartu. :mrgreen:
 
Dotični iz članka (prvotnoh) mi se zgadio kad sam vidio prvo ovo:
A zatim ovo: https://vm.tiktok.com/ZMYU8jsMP/

Bio je još jedan video di debil doleti sa 150cca I sere vozaču Hitne..

U kratkim rukavima, bez rukavica. Pretpostavljam i u kupacim gacama?
Pogledao neke klipove, ima jedan gdje djevojku u tajicama, tenisicama i duksi voza 200 na gsxr-u. Da mi je to kcer mislim da bi ga zivog zapalio.
 
U tom slučaju je kriva kćer. :p
Ma ne znam. Ni jedno ni drugo nisu neko olicenje inteligencije, ali djevojka prema clanku ima 19, on 28. Nije vise klinac nego odrasla osoba i svakako bi trebao imati vise pameti kad je u pitanju tuda sigurnost.
Kad mala zgine nije ni bitno tko je od njih dvoje vise kriv zapravo.
 
Rijetki su u tim godinama oličenje inteligencije a opet preveliki da bi kao roditelj bdio nad njima. Tu treba imati sreće. :p Sjećam se nedavno jednog sociološkog testa, možda je čak i tu negdje bio link, kad su pitali roditelje u parku smiju li na njihovoj djeci testirati prilaženje nepoznatih ljudi i posljedično ulazak u vozilo. Roditelji kao roditelji, bili su uvjereni da su djeca pametna i da su ih to naučili, na kraju je "palo 100% ispitanika.
 
  • Like
Reactions: Dene and Feis123
Uvijek je bilo i biti će takvih likova samo što nije bilo društvenih mreža za njihovu promociju. Zadnji video, s bakicom na zebri, je ista fora na kojoj je onaj lik u Londonu izgradio egzistenciju. :mrgreen:
Bakica vjerojatno ni ne čuje tako dobro, ja bi ga klepnul zbog ove klinke..
BTW da je u Zagorju sunčano 80% godine vjerojatno bi bilo još gore :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Feis123 and alpine
Ne bi bilo gore i nikad ne bude bilo.Prvo ,vrlo brzo dobiješ po repu .,drugo,nemamo većih mjesta izuzev Zga ,a kao treće prometnice su bolje i imamo daleko veću kulturu vožnje u svakom pogledu.A ovakve degutantne primjere treba dobro novčano oderati i staviti u buksu na hlađenje na par godina .Bilo bi efekta , a i mnogi bi se zamislili prije nego krenu na cestu raditi s..nja.😎😆
 
Da preciziram.Čak i generalno ,statistika govori svoje.Kolnički zastor je bolji i nije toliko vapnenaćki sklizak,manje higroskopan ,dosta dijabaza u smjesi.Glede kulture vožnje.Probaj u čk ili vž izaći s kružnog toka bez uključenog pokazivača smjera ,a da te prometna vidi ,začas su za tobom.Ima ekstrema i tu na sjeveru ,da se razumijemo.Ali i dalje stojim iza toga da ovakvima i sličnima nije mjesto na javnim cestama.Kad ti netko takav unesreći suprugu ,dijete,oca ,prijatelja onda možeš unedogled tolerirati sva ta obijesna i devijantna ponašanja.😎
 
Nek neko od ovih domaćih fightera proba malo skoknuti do Dežele ,nek' odvozi jednu ovakvu rutu pa nek javi naknadno kakve su sankcije poslije vožnje i pripadajućeg yutub uradka.😆