Gran Premi Monster Energy de Catalunya 25 Sep - 27 Sep

Jebe ga pun rezervar na startu. :mrgreen: :mrgreen::mrgreen:
 
Interesantno je i ovo sto Dovi na kraju kaze

 
Doceko sam dan kad je Bljak Miaggie i onaj,kako se zvao zaboravio sam, Crofts il tak nekako napustio Yamahu docekat cu i da Jin Larvis i Che budu exitirani :mrgreen:
 
Da i Paris Hilton jednom fula
1601312017311.png
 
dzabe serete po momku..svako ima los dan..ako nista bolji je od onog metuzalema koji kobajagi zna dobro vozit a bogami zna i otrest..Vinjales je makar 3 u poretku a ona medecinska sestra nije ni u prvih 10:mrgreen:
 
dzabe serete po momku..svako ima los dan..ako nista bolji je od onog metuzalema koji kobajagi zna dobro vozit a bogami zna i otrest..Vinjales je makar 3 u poretku a ona medecinska sestra nije ni u prvih 10:mrgreen:

250 Moto GP utrka. Nije loše za jednu medicinsku sestru... ;)
 
Mislim da bi se trebao početi kladiti 💪
A kakva je preporuka onda za hendikepe kao sto san ja? :mrgreen: 🤣

Kada sam vidio one zgubidane koji varaju na ekoloskim testovima u prvom krugu, doslo mi je da odustanem u potpunosti od pracenja utrka... svasreca brzo sam se oporavio 😇

Suzuki ako zeli naslov, jednostavno morapokusati dodatni jos koji krug po utrci i stvar je rijesena :whistle:
 
:mrgreen:
Interesantno je i ovo sto Dovi na kraju kaze


Je ali ako se staviš u poziciju promotora, kome bi bilo zanimljivo gledati uvijek isti poredak iz godien u godinu. Ovako uzmeš lošu gumu, uvališ je Marquezu, on padne i otvori vrata super zanimljivom prvenstvu. Onda dalje pod okriljem noći u polumraku svog luksuznom motorhome-a u uskom krugu ljudi odlučuješ kome dati koje gume i za koji vikend. Zapravo samo kopiraš SBK ali ovaj put ne idu najbolje uvijek istima. :mrgreen:

Zahvaljujem Vinalesu koji je kao prvu točku neuspjeha naveo upravo ono o čemu sam pisao. Šteta što je kasnije sjebo pa rekao da je i do snage motora, pa mjenjača, pa guma... :p:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
A kakva je preporuka onda za hendikepe kao sto san ja? :mrgreen: 🤣

Kada sam vidio one zgubidane koji varaju na ekoloskim testovima u prvom krugu, doslo mi je da odustanem u potpunosti od pracenja utrka... svasreca brzo sam se oporavio 😇

Suzuki ako zeli naslov, jednostavno morapokusati dodatni jos koji krug po utrci i stvar je rijesena :whistle:


Pokušavam shvatiti logiku... ako im motor radi na način da odlično čuva gumu i dozvoljava putanje koje drugi ne mogu odraditi, zašto svaki puta krenu prekasno? ili i njih jebe snaga kao Vinalesa koji je rekao da tek kad drugima počnu puštati gume on može pretjecati.
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Pokušavam shvatiti logiku... ako im motor radi na način da odlično čuva gumu i dozvoljava putanje koje drugi ne mogu odraditi, zašto svaki puta krenu prekasno? ili i njih jebe snaga kao Vinalesa koji je rekao da tek kad drugima počnu puštati gume on može pretjecati.
Jebe ih sto MM ne vozi suzangiju...sad su se malo digli al bice valjanja po sljunku ko kod medicinskih sestara slucaj
 
Ma nisam 100% siguran koliko je do "snage" a koliko to vozaca i njihove "zrelosti"/"materijala" za tako nesto.

Gledajuci ih na ravnicama nije to tako lose. Dapace, ako uzmemo max brzine na utrkama, osim Austrije, Suzuki je uvijek u top 3 sa max brzinom manjom za manje od 2 km/h od najbrzeg. to stvarno nije nikakva razlika. Po meni Suzukiju ne fali max brzine.

Kao team su svakako u uzlaznoj putanji i oni akumen podataka o "vodecim" ulogama se tek blizi kriticnoj tocki. Recimo tamo di je PORSCHE bio pred kakve 3-4 godine. Oni nisu iskoristili svoj moment i krenuli su strmo prema dole. Mozda je razlog tome cava boxu prevladavaju inzenjeri i zapravo ni neke jake iskusne utjecajne uloge? KTM je dal dosta mjesta Pedrosi, Suzuki Schwantzu...

U svakom slucaju zanimljivo za pratit razvoj situacije...