Gran Premi Monster Energy de Catalunya 25 Sep - 27 Sep

Doktor treći. Jer ima 41.
Kad bude imao 51. bit će prvi.
Poznavajući njega.
 
#suzasuzugoni

IMG_20200927_155648.jpg
 
Dobra trka, fabio odvozia u stilu lorenza,morbideli prosuja dva mista od gladnih suzana. :)
 
Baš mi je jučer bilo smiješno :giggle: slušat naše komentatore kako se čude ko "pura dreku" kako su komentirali Vinalesa... pa to smo na ovom forumu zaključili već odavno da je riječ o vrlo nestabilnom vozaču koji ima oscilacije ne samo iz trke u trku nego i u samoj utrci i što je najbitnije to se ponavlja već godinama,.... a sad smo čuli eto i profesionalno mišljenje :oops:.
No to ne znači da na kraju sezone nemože postati svjetski prvak jer u ovoj ludoj sezoni i to je moguće, ipak vozi tvorničku stroj, sve mu posloženo, pitanje je samo gdje će na dane utrka koje slijede njegova psiha biti usmjerena , da li bliže gornjem ili doljnjem tjemenu sinusoide, u usponu ili padu …

Jučer super utrka, Mir je potvrđena visoka vrijednost, sezona za pamćenje, a iznimno drago mi je za Rinsa koji je kod mnogih prekrižen kao nekakav vrhunski vozač, a čovjek vozi poškodovan.
Fabio je izdržao, svaka čast, nakon uspona i pada uspio se vratiti, hoće li mu francuski gp biti teret ili korak naprijed budemo vidjeli, pritisak može napraviti čudo, ali u oba smjera, aj jedva čekam (y)
Na kraju moram spomenuti Luku Marinija , svaka čast kako vozi, svaka utrka borba do jaja, ovaj put sa Lowesom, na kraju opet pobjeda. Uopće ne smatram, kako stalno slušamo, da može u motogp jedino preko polubrata Rossia …. glupost.....teška..., dečko je fantastičan vozač … šta se to nevidi :cool:

cirkus se nastavlja … to je najbitnije :giggle:
 
  • Like
Reactions: JosoGT46
Za Fabia sam se nadao da su mu zadnjih nekoliko utrka samo ovogodišnji pehovi, i sve mi se više čini da ih je odradio. Da će kroz sezonu biti samo uvjerljiviji. Mir dobar. Između njih dvoje neke verbalne trzavice, a i to može reći - da su upravo njih dvojica glavni pretendenti.
I ja sam Marinija nekako doživljavao kao markeza mlađeg - solidan vozač koji uz ultra podršku osvaja naslov. međutim, jučer je to baš "muški" odradio.

Rossi, piangi con me. Čovjek bi pomislio da s godinama raste iskustvo u tom području, a baš rossi fula ulazak u boks kad krene kiša, padne kad najmanje očekuješ ...
 
Baš mi je jučer bilo smiješno :giggle: slušat naše komentatore kako se čude ko "pura dreku" kako su komentirali Vinalesa... pa to smo na ovom forumu zaključili već odavno da je riječ o vrlo nestabilnom vozaču koji ima oscilacije ne samo iz trke u trku nego i u samoj utrci i što je najbitnije to se ponavlja već godinama,.... a sad smo čuli eto i profesionalno mišljenje :oops:.
No to ne znači da na kraju sezone nemože postati svjetski prvak jer u ovoj ludoj sezoni i to je moguće, ipak vozi tvorničku stroj, sve mu posloženo, pitanje je samo gdje će na dane utrka koje slijede njegova psiha biti usmjerena , da li bliže gornjem ili doljnjem tjemenu sinusoide, u usponu ili padu …

Dakle, ne samo da smo odavno napravili detaljnu analizu nego sam ja otišao i korak dalje u psihoanalizi! :mrgreen: Vinales je čovjek kojem je dovoljna jedna sitnica da ga izbaci iz takata. On u tom trenutnku ne poludi prema van kao većina luđaka:p nego gori iznutra i više ne uspijeva vratiti koncentraciju. Počinju ga prestizati, hvata ga panika i onda kompletno gubi kompas. U tom trenutku bi bilo zanimljivo vidjeti njegov hearth rate. Tada mu treba cca pol kruga do krug da se vrati tek u safe mode i onda još neko vrijeme, cca do zadnje trećine utrke, da se počne vraćati. To mu prolazi kod realno lošijih vozača i zato se probije sa okvirno 10-11 mjesta na kraju do 5-6. Klasični primjer kad se kaže da je sve u glavi jer motor mu je sigurno dovoljno dobar. U varijanti kad je startao kako on misli da je trebao i kada je sve između ušiju posloženo onda kreću odlični rezultati. Iznimka može biti zbog guma ali to je druga tema...