Gran Premio d'Italia 30 05 21

Marini ko buraz mijenja boje ali motora, ne kacige. Prvi tricolore da super izgleda.😄
 
W0wUiuc.jpg


Ja sam svoje reko.
 
  • Haha
Reactions: go-go
Kaže Marquez na GP stranici da mu se teško boriti protiv svoje glave. Dogodio se pubertet i njemu. :mrgreen:
Ipak priželjkujem njegovu borbu za vrh.
Koliko god kakali po njemu.
Svi prvaci nekome smetaju, pa tako i on. Dobro nije prvak od prošle sezone,...
 
Mugello je super staza no sa onom ciljnom ravnicom i brzinama preko 350 postala je pomalo neinteresantna.....dominacija Dukaca pomalo ubija.
Kad se sjetim nebogog Rinsa koji se lani 5 krugova mučio i mazao dukce po stazi da bi ga ovi na onom pravcu prošli ko bebu ...užas, poslije je odustao od ganjaže...pametno..jbg…
Bojim se ovog scenarija koji sliči na Lorenzovu prognozu, jednu stravičnu dominaciju dukaca …. jbš trku gdje je vozač u drugom planu … :(
 
Pa nije razlika kao nekad. iako je ducati ove godine napredovao više po ubrzanju iz zavoja nego na ravnici.
Mogao bi suzuki biti faktor.
Tim više što je LOLIPOP tipovao na ducse. Ujebo ih
 
Nisam cuo da je ostalim tvornicama zabranjeno pravit jos jace motore..nevolis da te preticu na pravcu..napravi jaci motor pizda ti materina
ko im je kriv kada nece napravit prisilno upravljanje ventilima, ili im nije dozvoljeno.
mada ja ne vjerujem da u dukatiju ne muljaju, jer toliki okretaji traze i gorivo, e sad, kako uspijevaju zavrsit trku sa isto goriva je pitanje.