Gran Premio Michelin de Aragón 2020

Yebote dvaput na podiumu bez pobjeda i vodi prvenstvo :mrgreen: Mali Marquz ce bit bolji od velikog 💪
Fabio me podsjetio na Spiesa kad je ono dobio drvene gume :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: MGS
Taka sve bliži naslovu prvaka! Fabio nije stabilan čovjek nije za velike rezultate, bio bi dobar na Bobo kupu rasturio bi. Ali ovaj brat Markez...pa jbt. Šta i njega ćemo sad morat trpjeti...
 
To ti kazem, bit ce na kraju min 10 razlicitih pobjednika a da Michelin i Dorna cuda prave odavno je poznato :mrgreen: zato se Bridgestone povukao nisu htjeli posteno 😁
 
Mali Marquez hamann slabo pali al kad upali ide dobro..mada falojemalilo da se prospe ko kesa..spasi ga elektronika..gsx..sta rec..niko nije imo na kladionicama suzuki da vodi 4 trke prije kraja, a pogotovo ne Mir..a jos za 7 dana repriza..sreca deda fasova covid..i da je vozio ko u najbolje dane nebi od ove omladine mogo bolje od 6og mjesta
 
Da, i to bi mu bio top. Odradit ce jos kurtoazno slijedecu sezonu ali mislim da mu je sad jasno koliko su ti klinci otisli naprijed. Medutim, s druge strane imas Mira koji bez posebnog plasmana kao mis skuplja bodove i na kraju vodi. :)
 
suzuki spasava sezonu,inace bi bilo dosadno da je MM na stazi...
sta je bilo sa quatroporte?koliko sam razumia,zalia se na nepodesen ovjes?!
 
Hladna guma sa dvopletenom nutarnjom armaturom se brže troši i trenje zraka unutra grije karkasu i tvrdne ju pa je teže u zavoj ali si brži po ravnom, na to se mi trkači često moramo odlučit u procesu setapa kada vozimo, ovisi o stazi i željama, npr. gume za pobjedu, gume za P4 ali najbrži krug, gume za DNF itd. Gume koje je Fabio danas stavio su vjerojatno bile smjesa za izgubit prvenstvo ko jazavac, tu gumu dosta često koriste pri kraju prvenstva, ne znam zašto.
 
Da, i to bi mu bio top. Odradit ce jos kurtoazno slijedecu sezonu ali mislim da mu je sad jasno koliko su ti klinci otisli naprijed. Medutim, s druge strane imas Mira koji bez posebnog plasmana kao mis skuplja bodove i na kraju vodi. :)
Mir trenutno vodi al Taka ima da im svima dohaka