Gran Premio Michelin de Aragón 2020

Ta dva metuzalema i handre Ducati, bez njih dvojice bi bili puno bolji al i konkurencija ima svoje konje Jin Larvis :mrgreen: & genije Puig 😂
 
Zato i velim da nema sanse da Gigi donese bitnu odluku bez njih. U nekik izjavama o Doviju vidis da svi govore isto, neki vise a neki manje, ali obavezno svi u rukavicama. :p Tad mi je bilo jasno da su sanse za nastavak suradnje samo teoretske. Ne mislim time da je Dovi trebao ostati, naprotiv, samo sto im je i izbor Millera kao glavnog vozaca zakurac. Ali dobro, uz satelitske timove s tvornickom podrskom ima ih nekoliko pa ce netko isplivat... valjda.
 
Zato i velim da nema sanse da Gigi donese bitnu odluku bez njih. U nekik izjavama o Doviju vidis da svi govore isto, neki vise a neki manje, ali obavezno svi u rukavicama. :p Tad mi je bilo jasno da su sanse za nastavak suradnje samo teoretske. Ne mislim time da je Dovi trebao ostati, naprotiv, samo sto im je i izbor Millera kao glavnog vozaca zakurac. Ali dobro, uz satelitske timove s tvornickom podrskom ima ih nekoliko pa ce netko isplivat... valjda.
U ducatiju isto Ko kad cigo uci djecu plivat..baci ih u vodu i vice plivaj pizda ti materina, ako ispliva dobro je ako ne ispliva kaze. E jebaji ga
 
Kada smo se već ulovili TDI analize, ono što moram priznati da mi se sviđa je svakako strateško pomlađivanje vozackog kadra na svim frontovima 👍

Stare konje se ne može naučit nove trikove i puno se brže umore 😁
 
Razveselilo me kad je bagnaia početkom godine pokazao potencijal, mogao je realno imati dvije sigurne pobjede, a onda - sve gore i gore... :(
Ne znam što će s njima biti