Gran Premio Michelin de Aragón 2020

Kave su ovo prevare, ovi iz Q1 brži nego ovi iz Q2 a iza njih na startu, proglašavam ovo prvenstvo neregularnim.
 
  • Like
Reactions: Nero
Miralema mora pazit jutra da ne bi slučajno pobjedi as ode titula. Ovako pomalo neka se prosulja ispod radara 😁

1. Marquez
2. Zarco
3. Mir
4. Morbidelli
5. A. Espagaro

🙄
 
Kave su ovo prevare, ovi iz Q1 brži nego ovi iz Q2 a iza njih na startu, proglašavam ovo prvenstvo neregularnim.
Dobri bog ti riječi blagoslovio.
No ozbiljno, što takagiju vrijedi PP kad za života neće do postolja stići.
MOraće honda sve karte na bradla
 
Taka ako ne padne pobjedjuje garant..tipujem na sljunak prije nego na pobjedu..inace kontam svi su nabrijani,a male razlike..moglo bi bit sljunkarenja kad proradi ono neces razbojnice sad cu da te karam..ducati..sta rec..poredali su se fino na kraju kolone..pada mi na pamet pjesmica..kada sutra krene sva ducati raja u prvoj krivini bice belaja bice belajaaaaa
 
#frankiegoestohollywood

IMG_20201025_140716.jpg
 
Samo me zanima sta ce rec borgo panigale primadona na odlasku..ti zabari nit imaju srece nit znaju izbrat vozaca..nece zarku za tvornickog vozaca hoce padavicara
 
Slomio sam t com daljinski (ne zbog sportskih nagona...) pa sam sad pogledao s neta.
Kako rekoh - sve karte na Bradla!
Boli me za dobitnike i gubitnike - bila je baš lijepa trka. Zabavno gledat Fabia kako se grčevito bori jadan da zadrži - 8. mjesto.
A Zarco i Miguel - top
Od 4 yamahe oni baš i samo Morbidelliu ne žele dat top materijal. Debili.
Zaljubi sam se dok mu je kosa lepršala kroz cilj ...