Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

Pinta 001 JA said:
Sve mi se čini da se MM igra sa Fabiom. Mogao bi se opet voziti za njim i onda ga obići pred kraj da ga malo psihički obradi za sljedeću godinu.

Pametno zboris.
Ima smisla.

Zatvorit ce mu back-door za kraj godine.  :mrgreen:  (y) :jesus: :LOL:
(nemojte se pjenit, moramo se i salit. BJJ fora)
 
Meni se čini da MM nije pronašao ni jučer ni danas ono što je tražio. Drugim riječima, da postoji šansa da netko drugi pobijedi  :grin:
Ipak bi rekao da je najbliži tome Vinales.
I to da su tvornički must be bolji od netvorničkih... šta ja znam. Nema tu pravila. Osim jačeg supporta na tvorničkom. Bez obzira na tih neiskoristivih 500 okretaja, možda su u Petronasu npr. po nekim stvarima pametniji za posložit set up.
 
zagrepcan said:
Meni se čini da MM nije pronašao ni jučer ni danas ono što je tražio. Drugim riječima, da postoji šansa da netko drugi pobijedi  :grin:
Ipak bi rekao da je najbliži tome Vinales.
I to da su tvornički must be bolji od netvorničkih... šta ja znam. Nema tu pravila. Osim jačeg supporta na tvorničkom. Bez obzira na tih neiskoristivih 500 okretaja, možda su u Petronasu npr. po nekim stvarima pametniji za posložit set up.

Uz respektabilnu konkurenciju na ovom forumu, ti si šampijon krivih pretpostavki. Svaka ćast.
 
Ja vam kazem da Dukci ruse MM-a. To je plan, a ne predvidnjanje. Cuo iz pouzdanih izora. Idu 4 na jedan.
To je jedini nacin da osvoje timsku titulu.

Ako ga stignu.
 
Mogu to i s krugom zaostatka  :pjevajuci:
Na SK nema prijenosa, tek snimka popodne. U p....
PRETPOSTAVLJAM da je to jer je GP manje bitan
 
Bitnije su im filipinska i turska košarka...  :mortal: :fuj:
 
WUP

50be24554d7afb5da903b4d088536278.jpg


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone