Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

mate said:
Daj slikaj koje sve SK imaš.
Evo ja imam ove + SK Golf koji ne gledam. B.Net, "Turbo!!! prošireni paket" + još neke stvari. SK 4, 5, i 6 nisu HD.
 

Attachments

  • IMG_20191117_132831__01.jpg
    IMG_20191117_132831__01.jpg
    1.5 MB · Views: 97
Meni na SK HD je isti programa kao na običnom. Nema razlike.
 
Uffff Žarko je dobro prošao kako ga je KTM skupio.
 
zagrepcan said:
Meni se čini da MM nije pronašao ni jučer ni danas ono što je tražio. Drugim riječima, da postoji šansa da netko drugi pobijedi  :grin:
Ipak bi rekao da je najbliži tome Vinales.
I to da su tvornički must be bolji od netvorničkih... šta ja znam. Nema tu pravila. Osim jačeg supporta na tvorničkom. Bez obzira na tih neiskoristivih 500 okretaja, možda su u Petronasu npr. po nekim stvarima pametniji za posložit set up.

Svaka ćast na prognozi  (y)
 
Kakva dominacija. MM93 je MotoGP, svi ostali druga liga zapad, i to nategnuto.
 
Kraj

e1f4ad32e7b51470ca07f8585a0e7473.jpg


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
MM.
Čestitke na trostrukoj kruni!
Možemo srati, ove je godine osvojio sve.

 
Ova sezona podsjeća na Šumija / Ferrari '04 kad su se sprdali sa cijelim gridom po drugi put u tri godine, pa je Bernie uskočio sa hitnim izmjenama kućnog reda ciljano da njih sjebe, da ne bude dosadno za gledat...ne znam jel tako nešto moguće danas u MotoGPu.

Sada kad je Grande Lore otišao, sada je moj fokus na Lučijevom timu, veliki Crutch opet nije imao sreće a realno zaslužuje HRC i da mu Marc bude wingman tako da nadam se tom razvoju događaja dogodine, on i Zarco 2up na tvorničkoj Hondi to bi bilo realno.



 
Nero said:
Svaka ćast na prognozi  (y)
Jesi uspio dočekat kraj trke da to napišeš?  :mrgreen: Ajde...
Kakva netrka. Dobro je Riker rekao, treba tu španjolsku mafiju, ma sve ih ... ih! Još ulje po zavoju 4 proljevaju. Ih!
Jebeš prvenstvo gdje se pola cjelokupnog GP budžeta slaže da bi se sve ispeglalo za jednog vozača. Sad razumijem one koji prije 15tak g. nisu bili za rossija  :grin: