Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

Vidim da neki cvile da nije bilo interesantno.
Kada je hladno kite se stisnu i odu među jaja.

Marquez?
Izvadio je pola kile i popisao se po svima.
Ne volite ga? Neka ga netko pobjedi.

Crutch? Stalno toplo, hladno, toplo, hladno.
Tako se ne rade dobri rezultati.

Spori said:
MM.
Čestitke na trostrukoj kruni!
Možemo srati, ove je godine osvojio sve.

Nije ove osvojio sve.
Osvaja svake sezone od kako je dosao u GP.
Vlada cijelo ovo desetljece.
Radi sto mu se hoce.
Da nema njega, cesto se nebi imalo sto za gledati.


 
Pol je dobar vozac al je pickica.
Lik odradi dobre kvale i onda slavi kao da je uzeo naslov. Na trci ne moze drzat pace nema sanse. Svaka situacija pod pritiskom i on popusta. Pa evo i sad na fp3, zadnji krug, njemu fali desetinka za direktan q2, on se mice sa staze i pusta fabia ili marca, nisam siguran.. :rolleyes:

Ono da se slucajno ne bi netko naljutio na njega.. jos sad kad poslje nove god prestane jest meso i krene past travu, nema ga na mapi.. :mrgreen:

Zato binder zavrsio sezonu hat trickom.. al ce taj grist nagodinu.. (y)
 
Završilo i ovo izdanje motogp sezone u Valenciji, u revijalnom tonu....rekli bi niš novoga  :misli:

Sezona je bila jednosmjerna ulica u kojoj je MM još više povećao dominaciju, ali potrošio i dosta bonusa sreće padavši gdje god je stigao, no ipak je birao vrijeme kad će past jer je sve utrke odvozio osim Austina, svaka čast.. (y)
Najveće razočarenje (za mene) je Dovi, potvrdio je da niš od njega po pitanju titule, njegov kompanjon Petrux uz tu jednu pobjedu u Muggelu ništa nije napravio , motao se od 4 do 10 pozicije , premalo za tvornički dukac  :palacdolje:
Yamahin dvojac, ..Vinales je dokazao da je totalno nepredvidljiv , vozi toplo/hladno ne samo od vikenda do vikenda nego čak i u samoj utrci, fali mu stabilnosti u glavi, sumnjam da će uz par pobjeda u sezoni uspjeti nešto više ni u buduće. Uz njega timski partner Rossi samo tone, sezona nije bila loša al gdje je on od decime, sad već miljama i neuhvatljivo, barem dok je Marqueza  :shock:
Za JLo-a mi je drago da se povukao, fakat je polomljen imislim da mu je ovaj lom kičme na početku sezone presudio u ovoj odluci, bila je to jedna lijepa karijera, perfektan vozač, ali način koji više teško prolazi, na sceni su agresivci.
Cal je isto najavio zbogom druge godine i jedva čekam da ode jer mi ga je dosadno gledat kako stalno pada, bez veze. Miller je preskočio neke razvojne stepenice koje mu fale u karijeri i mislim da je to nepremostiv faktor tako da ga vidim u nekakvoj stalnoj borbi ali nikad i kao prvaka, ma nema šanse  :wink: ......  Na kraju ostaje ovaj potentan dvojac iz Petronasa, mislim da će oni napredovati slijedeće godine najbrže, Petronas je prejak da se nebi izgurao na sam vrh, u F1 su pokazali kako oni to rade i vjerujem da im za 2-3 godine nitko neće prismrditi, čak ni tvorničari. Imaju i ova dva odlična vozača, mada mi se čini da Fabio ima preveliki rešpekt od MM-a što svakako nebi bilo dobro za ubuduće  :misli:
Tu treba još pripojit Zarkoa i Pola koji mogu nešto mutit na vrhu, ostali su svi u borbi za pokoji bod i to je plafon, razlike su prevelike  :no: ...
Prvi puta mi se dogodilo da sam na kraju sezone ravnodušan, rekli bi niš specijalno, za zaborav :zid: :neznam:
 
Potira je Pedrosu, potira je Lorenza,potirat če i brata u pemziju!
 
baxy said:
Završilo i ovo izdanje motogp sezone u Valenciji, u revijalnom tonu....rekli bi niš novoga  :misli:

Sezona je bila jednosmjerna ulica u kojoj je MM još više povećao dominaciju, ali potrošio i dosta bonusa sreće padavši gdje god je stigao, no ipak je birao vrijeme kad će past jer je sve utrke odvozio osim Austina, svaka čast.. (y)
Najveće razočarenje (za mene) je Dovi, potvrdio je da niš od njega po pitanju titule, njegov kompanjon Petrux uz tu jednu pobjedu u Muggelu ništa nije napravio , motao se od 4 do 10 pozicije , premalo za tvornički dukac  :palacdolje:
Yamahin dvojac, ..Vinales je dokazao da je totalno nepredvidljiv , vozi toplo/hladno ne samo od vikenda do vikenda nego čak i u samoj utrci, fali mu stabilnosti u glavi, sumnjam da će uz par pobjeda u sezoni uspjeti nešto više ni u buduće. Uz njega timski partner Rossi samo tone, sezona nije bila loša al gdje je on od decime, sad već miljama i neuhvatljivo, barem dok je Marqueza  :shock:
Za JLo-a mi je drago da se povukao, fakat je polomljen imislim da mu je ovaj lom kičme na početku sezone presudio u ovoj odluci, bila je to jedna lijepa karijera, perfektan vozač, ali način koji više teško prolazi, na sceni su agresivci.
Cal je isto najavio zbogom druge godine i jedva čekam da ode jer mi ga je dosadno gledat kako stalno pada, bez veze. Miller je preskočio neke razvojne stepenice koje mu fale u karijeri i mislim da je to nepremostiv faktor tako da ga vidim u nekakvoj stalnoj borbi ali nikad i kao prvaka, ma nema šanse  :wink: ......  Na kraju ostaje ovaj potentan dvojac iz Petronasa, mislim da će oni napredovati slijedeće godine najbrže, Petronas je prejak da se nebi izgurao na sam vrh, u F1 su pokazali kako oni to rade i vjerujem da im za 2-3 godine nitko neće prismrditi, čak ni tvorničari. Imaju i ova dva odlična vozača, mada mi se čini da Fabio ima preveliki rešpekt od MM-a što svakako nebi bilo dobro za ubuduće  :misli:
Tu treba još pripojit Zarkoa i Pola koji mogu nešto mutit na vrhu, ostali su svi u borbi za pokoji bod i to je plafon, razlike su prevelike  :no: ...
Prvi puta mi se dogodilo da sam na kraju sezone ravnodušan, rekli bi niš specijalno, za zaborav :zid: :neznam:

Kao i uvijek lijepo napisano, a i to je ono što sam čekao (y)

Međutim mislim da si ovaj puta zaboravio na Rinsa, Mira i Suzuki.

Ja se naime nadam da bi i od njih možda moglo bit nešto sljedeće godine.
 
da , imaš pravo neznam kako su mi ispali iz teksta... Rins i Mir su strašan potencijal a u sezoni koja slijedi zanima me npr. da li će Rins ostati na nivou vožnji Vinalesa dakle toplo/hladno ili će biti stalan što znači borba za postolje u svakoj utrci. Mir je napredovao ove godine i mogao bi slijedeće ići prema gore. Mislim da je prekratko bio u moto2 zato mu je sad bilo teže, ali nema veze biti će opaka konkurencija.
Treba dodati i još nešto kad je u pitanju slijedeća sezona.
Aprilija je pokazala u par navrata da može, sjetimo se vodstva Iannonea (istina par zavoja) u Australiji i Alexovu 5. poziciju u tom trenutku, dakle potencijala za dalje ima kao i u KTM-u koji su mali korak ispred. Mogli bi slijedeće godine biti malo konkurentniji na gridu, u svakom slučaju me zanima kako će to ići sa Aprilijom. Netreba zaboraviti da je prije par godina ubila u wsbk...o.k. znam da to nije isto ali trebalo se i onda gurnut i postat dominantan pred najjačim svjetskim markama, to nikad netreba zaboravit, znači u stanju su iznenaditi , bar povremeno... itditd... (y)
 
Sto se Aprilije tice evo Aleix place kako nije dopustivo na Aprilia dode na predsezonska testiranja bez novog motora.... :sad:
Ja big jako volio da uspiju napraviti neki rezultat mozda i koju pobjedu (kisna utrka mozda??? ) ali realnost price je da nemaju sredstava za razvoji kao druge tvornice i to ih najvise kosta...
 
singlica said:
Sto se Aprilije tice evo Aleix place kako nije dopustivo na Aprilia dode na predsezonska testiranja bez novog motora.... :sad:
Ja big jako volio da uspiju napraviti neki rezultat mozda i koju pobjedu (kisna utrka mozda??? ) ali realnost price je da nemaju sredstava za razvoji kao druge tvornice i to ih najvise kosta...

Gotovi su oni od kad je Gigi presao u Ducati, volio bi da grijesim i da iznenade, ali danas bez love nema iznenađenja.
 
Kaze Mac da su izuzetno ozbiljni.
Da im je tvornica Nassa.
Da su dosta ozbiljniji od nekih drugih.

Nije li da izlaze sa potpuno novim motorom?
Od nule poslozenim.
 
baxy said:
Završilo i ovo izdanje motogp sezone u Valenciji, u revijalnom tonu....rekli bi niš novoga  :misli:

Sezona je bila jednosmjerna ulica u kojoj je MM još više povećao dominaciju, ali potrošio i dosta bonusa sreće padavši gdje god je stigao, no ipak je birao vrijeme kad će past jer je sve utrke odvozio osim Austina, svaka čast.. (y)
Najveće razočarenje (za mene) je Dovi, potvrdio je da niš od njega po pitanju titule, njegov kompanjon Petrux uz tu jednu pobjedu u Muggelu ništa nije napravio , motao se od 4 do 10 pozicije , premalo za tvornički dukac  :palacdolje:
Yamahin dvojac, ..Vinales je dokazao da je totalno nepredvidljiv , vozi toplo/hladno ne samo od vikenda do vikenda nego čak i u samoj utrci, fali mu stabilnosti u glavi, sumnjam da će uz par pobjeda u sezoni uspjeti nešto više ni u buduće. Uz njega timski partner Rossi samo tone, sezona nije bila loša al gdje je on od decime, sad već miljama i neuhvatljivo, barem dok je Marqueza  :shock:
Za JLo-a mi je drago da se povukao, fakat je polomljen imislim da mu je ovaj lom kičme na početku sezone presudio u ovoj odluci, bila je to jedna lijepa karijera, perfektan vozač, ali način koji više teško prolazi, na sceni su agresivci.
Cal je isto najavio zbogom druge godine i jedva čekam da ode jer mi ga je dosadno gledat kako stalno pada, bez veze. Miller je preskočio neke razvojne stepenice koje mu fale u karijeri i mislim da je to nepremostiv faktor tako da ga vidim u nekakvoj stalnoj borbi ali nikad i kao prvaka, ma nema šanse  :wink: ......  Na kraju ostaje ovaj potentan dvojac iz Petronasa, mislim da će oni napredovati slijedeće godine najbrže, Petronas je prejak da se nebi izgurao na sam vrh, u F1 su pokazali kako oni to rade i vjerujem da im za 2-3 godine nitko neće prismrditi, čak ni tvorničari. Imaju i ova dva odlična vozača, mada mi se čini da Fabio ima preveliki rešpekt od MM-a što svakako nebi bilo dobro za ubuduće  :misli:
Tu treba još pripojit Zarkoa i Pola koji mogu nešto mutit na vrhu, ostali su svi u borbi za pokoji bod i to je plafon, razlike su prevelike  :no: ...
Prvi puta mi se dogodilo da sam na kraju sezone ravnodušan, rekli bi niš specijalno, za zaborav :zid: :neznam:

MM je birao kada ce pasti? To me podsjetilo na Strumfove kada Mrgud kaze Trapavom da pazi kuda pada, kada je ovaj pao na njega sa drveta.

Dovi je razocaranje? Izvukao je iz rakete za po ravnom maksimum.

Petrux je nagazio Doviu na zulj i ovaj ga vise ne schula.

Yamaha je dugo imala velike probleme sa trakcijom i potrosnjom zadnje gume...citaj elektronikom.
Od kako su se poslozili i Maverick je stalno pri vrhu.

Rossi se nazalost izgleda malo pogubio. Steta.

Fabio, da nema Marqueza bi bio...uglavnom gdje? Na kojoj poziciji?
To je po meni najbolji start od 2013.

Agresivci su na kraju cesto bili za ne vjerovat Suzukijevci.  :mrgreen:
A kolike imaju pimpeke i kako ce se otarasiti "Ducati" sindroma, to cemo da vidimo.

MM i Alex...jedva cekam da vidim sto ce to biti.
Kada ga bracek uzme pod svoje.