Gran Premio Nolan del Made in Italy e dell'Emilia-Romagna 22-24/10/21

Peko brate, pa 15-ti zavoj se ljeva strana gume ohladi i treba ici sporije, sve ostalo full gas, i on to zaboravi par krugova prije kraja.
 
Polu-oporavljeni MM ih je sve ostavio 10s na stazi koja mu siluje rame.
"Ne treba mi najlaksi motor za voziti, treba mi najbrzi."
Bas me zanima tko i kako ga misli zaustaviti iduce godine kada se jos malo posloze i MM i motor.
 
  • Like
Reactions: e39 and Nero
IMG_20211024_152504.jpg
 
Polu-oporavljeni MM ih je sve ostavio 10s na stazi koja mu siluje rame.
"Ne treba mi najlaksi motor za voziti, treba mi najbrzi."
Bas me zanima tko i kako ga misli zaustaviti iduce godine kada se jos malo posloze i MM i motor.
Ko je i sta je Joker ne treba ni pominjati ali ne treb ni pretjerivati. Vise od godinu ipo je proslo od ozljede i ako se nije do sad oporavio nice ni od sad. Pucaju se price kao da vozi bez ruke i kao da ce mu na godinu ponovo narasti ruka :mrgreen: Ne pretjerivati MotoGP nije isti kao prije 2 godine momcici dosli i razvaljuju isto kao sto je i on razvaljivao samo sto je sad konkurencije malo vise a i motori su izjednaceniji (y)
 
  • Like
Reactions: dovla
Marqez će još kako izgleda uz godinu dana izbivanja, izbivanja par ovih prvih trka na motoru u kojem ništa što se razvija tiče nije sudjelovalo osim valjda verbalno uz malo sreće završiti 3 u poretku. A to dosta govori o njemu i o idućoj sezoni.
 
  • Like
Reactions: e39 and bb1
I tako , postala nam yamaha opet svjetska prvakinja . Svaka cast i njima i malom vrancuzu.
Kad nije moga svemirtski spanjolac evo ovaj sa pol snage rjesi problem
 
Bemti bracu Pivac i njihov Bronhi, sjebali mi prognozu 😡 a tako sam blizu bio 🤡

Kakv sućuti, kakvi bakaraci. Jos jedan vikend di smo ubrali vise bodova od tamburasa. Jos samo 1 utrka tako i naslov je doma!!! Pa zar je stvarno netko fan od Borova? Desmo je predmet pozude!!!

Cudoviste je dobar, samo je ocito izabran od strane CKSKVW da sada i on pokaže svemoc petoljetke.

Nazalost nisu pala oba, vec cak 4, samo je Palikuca uspio i uz to opet se plasirati ispred klavijatura.

Sve mi se cini da bi uskoro moglo spopast svijet paksuzarastenje 😳😝😜
 
Last edited:
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
Nije lako volit talijane.
Ja sam za ferkana navija 10 godina dok nije prvak posta .
Tako i ti sad , bice , pomalo , za jedno 8.godina.
Kad bud tito vozio za sve ostale timove 🤣🤣🤣
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
Bemti bracu Pivac i njihov Bronhi, sjebali mi prognozu 😡 a tako sam blizu bio 🤡

Kakv sućuti, kakvi bakaraci. Jos jedan vikend di smo ubrali vise bodova od tamburasa. Jos samo 1 utrka tako i naslov je doma!!!

Sad ce Rossi izaci i pojacat im ekipu
 
  • Haha
Reactions: bolcic
Niki nis ne komentira manje klase? i 2 i 3 su napeti 💪

Zanimljivo do zadnjeg centimetra ce bit! Acosta malo vise srece nego brzine, ali bez srece zavrsis kao Josip Broz :mrgreen:
 
Fabiu čestitke , ipak je zaslužio pored totalno fulane sezone za Yamahe, petronasica nigdje, druga tvornička raspad sistema, ode Vinales na sredini sezone, i na kraju imaju prvaka, svaka čast Quartararu (y)
Iako je stiskao cijeli vikend bez pada Bagnaia je ipak popustio, nema veze, ostaje vodeći dukatijev vozač za slijedeću godinu u kojoj se vraća MM u punom ritmu, za ostale dukatijevce ipak premalo, Miller bljesnuo tamo početkom sezone pa se ugasio, trening vozač, atraktivac al ništa više, uostalom to smo i znali, Martin i Zarco bez konstante, Suzukijevci Rins i Mir prosječno dobri, teško je bilo ponovit lanjsku sezonu, Aprilije potentne, vidjet ćemo ih slijedeće sezone Alex Espargaro i Vinales hmm, moglo bi malo koristi biti od Vinalesa, neznam, ........... , KTM-ovi razočaravajuće, Oliveira, Binder, Lecuona, Petrux, jaka ekipa al ništa , prva dvojice se uprosječili, Lecuona se pokrenuo krajem sezone, Petrux ništa, no dobro budimo realni , tko je od njega nešto i očekivao na ktm-u ;).

Od ovih dečki iz drugog plana svaka čast Bastianiniju, ne samo zbog jučer, fajter , približio se vožnjama iz moto2 , uporan, ... Marini solidan za početak, Alex Marquez podbacio, ipak je lani bio puno bolji pa se moglo očekivati lagani uspon... Pol jučer do MM-a ali previše padova i odustajanja tijekom sezone....Taka bez napretka itd...

Generalno FQ je zaslužio biti prvi , ipak je u središnjem dijelu sezone izdržao pritisak favorita kad je trebalo (to me je najviše zanimalo dal će izdržat), uostalo francuz na tronu ... nacija koja zaslužuje imati svjetskog moto šampiona, u ime bezbroj sjajnih vozača iz prošlosti ... bravo !!
 
Njabolji su mi ovu koji velićaju kutoglavog miću boxera.
vauuuu kako je dobar kako je pobijedijooo
na motoru na kojem pol espargaro bez problema dođe drugi

Tko je ono rekao da je ducati gazda gp-a? :ROFLMAO:
 
upravo pogledao trku. zao mi je pecca i millera, sta se motogpa tice sam ducati fan, ali ajde 22 godine i svjetki prvak nije lose. ja sam sa 22 jos apn-a na zadnji dizao. a uvijek mi je fascinatno kakav rossi ima klub obozavatelja, iz trke u trku, prvi ili zadnji. falit ce mi iskreno. takav vozac mislim da se nece dugo pojavit. grazie vale
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
Zanimljivo je da nakon posljednje utrke Enea Bastianini u ukupnom poretku sad ima 5 bodova više od Jorge Martina i to na 2 godine starom motociklu. Jorge Martin ima i pobjedu, ali je ipak iza Enee u borbi za rookie of the year