Gran Premio Red Bull de Espana - Jerez 30/4 - 02/05

Daj molim te e.

q5yrcTy.jpg


Ovo šta danas izvode je na granici nerealnog, šta misliš koliko je selfija oaplio na svom mobiću prije nego je odabrao baš ovaj za ovu tužnu dirljivu priču o današnjoj trčici? Dal je ovo realno, jel ovo normalno?

Odgovori na ova pitanja su redom "da" i "ne".
Kad to tako kažeš .... 😁
1619997392835.png
 
Kao da je on zelio pasti sa 1. na 13. mjesto. Pola ih je operiralo, pola tek bude. Nije Quartararo nista veca curica od ostalih, bar dok ne pobjegne s drustvenih mreza.😄
 
  • Like
Reactions: pikacu79
To su mladi decki jebeni od menadzera, shefova timova, javnosti. Niko u njima ne vidi covjeka, a i oni su debili, jer fabio u razgovoru s hofmanom kaze, najskuplje cipele su mu 2000 eura.
 
Ja za tu ozljedu nisam cuo do ove.sezone.
To mi je na nivou one.devijacije septuma kako već kad su sve zvjezdice krenule noseve opetirat.
 
  • Like
Reactions: Nero
Ja za tu ozljedu nisam cuo do ove.sezone.
To mi je na nivou one.devijacije septuma kako već kad su sve zvjezdice krenule noseve opetirat.
Probaj sportsko penjanje, pa ćeš skužit u po ure.
:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Kužim arm pump ali mi nije jasno kako to rješavaju kirurški ?
Razreže se mišićna ovojnica, pa se mišić može nesmetano širit.
Problem s tom vrstom operacije je, kad ovojnica zaraste, pumpa bude gora nego prije, pa se operacija mora ponovit.
Zato kod nekih ovojnicu uklanjaju skroz, a koliko je to pametno ili ne, znaju samo doktori.
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
Meni se to dogodilo na prvoj hard enduro trci u životu.. Kombinacija stresa, napetosti i zahtjevnog prologa. Tko nije iskusio, stvarno zajebano.
Ljudi su mi se smijali jer nisu mogli vjerovat kakve su mi podlaktice, nisam mogao dres prevući preko njih. Meni je to više bilo uzrokovano psihički nego fizički, tj glava me natjerala da čupam volan kao da sutra ne postoji :mrgreen:

Iskreno malo me čudi što je ove sezone toliko učestalo ali gotovo sam siguran da ima veze s koronom i nemogućnošću adekvatnog treninga i pripreme. Sigurno su imali puno manje sati na motoru u pripremnom periodu a to je ključno. Ne može se u teretani to nadoknaditi koliko god oni bili fizički spremni.
Uostalom u MX-u je to relativno česta pojava, tj. u SX-u više ali nisam čuo u zadnje vrijeme da je netko od pro vozača imao takav problem da je morao pod nož.

Ma pičke šta drugo..
 
GP motocikle ionako smiju koristiti limitirano a sve drugo su mogli koliko hoće pa je možda i rezultat previše treninga u panici od gubitka forme.:mrgreen:
 
Trebao je Fabio visit na nekom forumu pa pametovati ovima "koji se izvlaće s lažnim ozljedama namjerno samo zato jer ne žele pobijediti!"

Drugi Fabio, onaj diđanantonijo, korak je bliže ovom neobičnom pobjedom potpisom za apriliju gp.
Reko bi neko, dali mu gume da to bude tako.
Podsjećaju jedan na drugog. Oboje solidni u moto2 i niš više od toga, i s jednom pobjedom (vrlo vjerojatno) u gp
 
Društvene mreže uništile su sport. Uništile su romantiku i prokazale kakvi sve luđaci žive oko nas (fanovi) ali još gore, kakvi su luđaci i te "zvijezde" kojima se ljudi dive.

XpBGunH.jpg


Vjerujem da nije potrebno napomenuti čija je ovo zašarana ruka. Samo to je već dovoljno za potpunu i točnu psihološku dijagnozu, svaka daljnja rasprava je zapravo suvišna.
 
Šteta što Morbidelli ne vozi tvorničku Yamahu, ili barem Ducati....
Uz Paca vozi najbolje
 
Šteta što Morbidelli ne vozi tvorničku Yamahu, ili barem Ducati....
Uz Paca vozi najbolje
Ako sve bude OK, mozda vec slijedecu sezonu cemo vidjeti FM-a na VW ;)

Prema trac rubrici iz Italije, FM je zbog ovog odnosa sve dalje od glazbene skolice i navodno je vec u nekoliko navrata odbio ugovor za VR skolicu.

Opcije su otvorene i ova sezona ce biti pravi triler za prelazne spletke i kombinacije, a slijedeca onda prava renesansa sa dobro promijesanim kartama 🤞
 
Društvene mreže uništile su sport. Uništile su romantiku i prokazale kakvi sve luđaci žive oko nas (fanovi) ali još gore, kakvi su luđaci i te "zvijezde" kojima se ljudi dive.

XpBGunH.jpg


Vjerujem da nije potrebno napomenuti čija je ovo zašarana ruka. Samo to je već dovoljno za potpunu i točnu psihološku dijagnozu, svaka daljnja rasprava je zapravo suvišna.
Tatoo sebe sve govori
 
  • Like
Reactions: Dene
Meni nije jasno, Markez je invalid i kruzi i šuti, a siguran sam da je situacija puno ozbiljnija od arm pumpa, a ovaj plače.

On je isti takav bio prošle godine, čim ga netko obiđe, on padne u depresiju i to je to.

Sve ostalo su bolje i lošije izlike.
 
Pa nisu ga obišli jer su bili brži.
Ako ćemo pravo, osuđivat samozaljubljenog preuživljenog klinca za psihičke bolesti je u najmanju ruku... nek brije svoje brije.
Ako ćemo pravo, jedini s mogućom psihičkom dijagnozom ovdje je tata Markež. Još malo pa će imati dva sina invalida, kako je krenuo. Al najbolje su ipak geste u boksu.
 
  • Like
Reactions: Dene