Gran Premio Red Bull de Espana - Jerez 30/4 - 02/05

Par puta je već netko napisao kako treniraju u teretani i kako su u formi ali mislim da većina mora paziti na prehranu da ne dobe kilu viška ali kada ih se vidi bez moto oblekice građeni su ko produžni kabal. Mislim da malo više treniraju i koji put stisnu gumu , ne bi bio arm pump tema u razgovoru vozača nakon utrke.
Prije 3 mjeseca je Marq stavio slikicu posle trčanja 36 min..10 km. Probaj to otrčati pa buš videl jel treniraju malo ili malo više 😄
 
Ako se dobro sjeećamo VR je na intrvjuu 2019 povodom 400 GP utrke izjavio da, je prije bilo puno lakše nego danas. I da novi momci nisu na boci alkohola i cigari nego na treninzima. Da je jako teško držati korak s njima.
Vidi se.
 
Kad smo već kod Rossija. Ja ne znam, gledam te mlade lavove, Binder, Bagnaia, Fabio, pa bacaju se na glavu u svaki zavoj, to suludo izgleda. Slajdovi od parstometara. On iza krstari,. izgleda ko da vozi gran turistički. Čudi se što ne ide brže
Al neka, bit će uskoro najbolji čif najuspješnijeg moto gp tima 💪 :mrgreen:
 
Par puta je već netko napisao kako treniraju u teretani i kako su u formi ali mislim da većina mora paziti na prehranu da ne dobe kilu viška ali kada ih se vidi bez moto oblekice građeni su ko produžni kabal. Mislim da malo više treniraju i koji put stisnu gumu , ne bi bio arm pump tema u razgovoru vozača nakon utrke.
Ma da, stisnes malo gumu pa od 300km/h kocenje do 90km/h (u ‘par’ metara) pa lijevo, desno, pa otvaras gas, pa opet kocenje do preksutra..malo gumicu i eto, nis te ne buba..mozda i drkicu uz gumicu pa da je ziher😂😂😂

generalno, to sto netko radi u svoje slobodno vrijeme ne bi nas trebalo brinut..ako mu to nosi sponzore, neke nove klince koji to vole, to je to..nekima je i Rossi bio tezi tenkre koji se krevelji, pa je donio novu dimenziju GP-u..svaka generacija ima svoje..
 
Hehehhe
Screenshot_20210505-201644_Samsung Internet.jpg
 
Evo vidite, nismo jedini loji postavljaju isto pitanje... Nije samo do balkanskog odgoja "Vozi pizda ti materina!"
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
Prije 3 mjeseca je Marq stavio slikicu posle trčanja 36 min..10 km. Probaj to otrčati pa buš videl jel treniraju malo ili malo više 😄
Marc se pripremao da se vrati utrkama. Nisam ni pomislio da ne treniraju ništa ali da bi mogli neki vozaći malo više poraditi na snazi vjerujem da tu ima prostora.
 
Kad smo već kod Rossija. Ja ne znam, gledam te mlade lavove, Binder, Bagnaia, Fabio, pa bacaju se na glavu u svaki zavoj, to suludo izgleda. Slajdovi od parstometara. On iza krstari,. izgleda ko da vozi gran turistički. Čudi se što ne ide brže
Al neka, bit će uskoro najbolji čif najuspješnijeg moto gp tima 💪 :mrgreen:
Ako si gledao kad Rossia uživo onda si mogao primjetiti da je on tako vozio i puno prije, kad ih je ubijao rezultatima, bez dodatne agresije, tečno, uz osjećaj minimalnog rizika ili hajmo reć uvijek je to tako izgledalo… …. a bilo je vozača koji su slajsali, izgledali agresivno, forsirali, no stari mačak ih je znao sve stavit pod kontrolu … sad je u nekom drugom izdanju, silaznoj putanji, kao i svaki drugi sportaš u bilo kojem sportu kome rodni list postane glavni uteg …. ;)