Gran Premio Red Bull de Espana - Jerez 30/4 - 02/05

Oncu oziljak nakon pada pred kraj trke :oops:

1620114583028.png


Vinales se "osvetio" svima na testovima. Pumpa jos drzi ocito...

183927975-df8d29ac-3b56-44da-aa6a-908a029ab670.jpg
 
eto maloga u bolnici,.....očigledno mu arm pumpa "ne radi", samo lud bi pod nož bez veze ...
 
Ma sve to glumi za instagrama samo! Omoto zavoj oko ruke samo da ne bi pobijedio ... mulja
 
Ma korona je smijurija koliko je pumpa zarazna, sada jos samo cekam da docepa i Titota. Bez toga jednostavno ne mozes biti top vozac. Ocito je bas TA sekunda bila presudna i na njoj je granica za pumpu jer na istim stazama su do pred par godina vozili niti sekundu sporije, mada ne uvijek i ne svi.... I eto bas sad ih je pokosilo gore od korone :sick::eek::rolleyes:


@Ceki - a da ti otvoris neku kliniku za te pumpe? Zdravstveni turizam cvate i mozda je bas ovo tvoja prilika :mrgreen:
 
:oops:

Ocito nesto ne stima ozbiljnije...


Da nije i njemu pumperica u ruci!?

Trne ruka 100%, a znam i zašto i reći ću to ovdje javno - Honda je ove godine propala dibidus na najniže grane te zbog rezanja troškova Marcov bajk naprijed ima obične vilice od SPjke koja se može kupiti npr. u Rutingu. Za cestovnu vožnju to je svemirska nauka naravno ali za GP stazu nije jer se ulje u vilici brzo grije jer se agresivno vozi, i onda Marc mora to sve HENDLAT i tu mu trne ruka i nastaju problemi.

Sve bi se to moglo izbjeći da mu ugrade HESD ali očito da HRC škrtari i nema se novaca ni za tanje ulje a kamoli za high tech elektroniku kao HESD.

Marc izdrži jbg šta više se tu može reći.
 
ma ovo za fabia mi je uzas. sad najbolje da svi lupaju selfije iz bolnice kad budu padali u poretku a vodili su. a situacija za hondom...iskreno ne cudi me, posto honda oduvijek racuna na markeza i vjerovatno je motor najvise njemu prilagoden, a kad ovisis o jednom vozacu...
 
Lupa selfije kao većina klinaca njegovih godina, s tom razlikom da je to njemu dio posla. Sve je uložio u tu karijeru i ako misli da će mu ruka raditi bolje nakon operacije, samo naprijed. Ne kužim zašto to gledate kao neko opravdanje? Kao da već nije dokazao da ih može pobjediti...
 
ma daleko od toga, fabio je odlican vozac. samo ja sam takav da je meni princip: pics or it didnt happen je glup. a ta sam generacija koja bi trebala bit po mobu non stop i lupat selfije. a vise sam na ovom forumu nego na mobu
 
Nije samo do njih, i u MotoGP-u i u F1 je PR sve, što je najbolje (ili najgore) izraženo u tvorničkim momčadima.
Realno, više vremena provode po intervjuima, foto sešnima i domjencima za sponzore nego na motoru, a ostatak vremena u teretani (ako misle ostat fit) tako da ništa nije za se čudit.
Pogledajte ovu seriju o F1, i prenesite to u MGP, jako je slično.

 
ma daleko od toga, fabio je odlican vozac. samo ja sam takav da je meni princip: pics or it didnt happen je glup. a ta sam generacija koja bi trebala bit po mobu non stop i lupat selfije. a vise sam na ovom forumu nego na mobu
Ti si odgojen u oldschool stilu....:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Sto se Drive to Survive seriala tice prva sezona je i bila zanimljiva a ove dvije nakon toga su teski shit. Pratim F1 doslovno od malih nogu i tocno vidis sto je istina a sto namjestena drama za zabavu amerikanaca.

Mali Fabio je produkt svoga vremena i kao takvog ga i ne treba osudivati. Ako mu to pomogne da u glavi bude jak pa lupaj selfije brate koliko hoces.

Ali iskreno drazi su mi stari egomanijaci 99❤️
 
  • Like
Reactions: Zek@n
Lupa selfije kao većina klinaca njegovih godina, s tom razlikom da je to njemu dio posla. Sve je uložio u tu karijeru i ako misli da će mu ruka raditi bolje nakon operacije, samo naprijed. Ne kužim zašto to gledate kao neko opravdanje? Kao da već nije dokazao da ih može pobjediti...

Ma to je njegov šćale uložio on ga nasadio na bajk čim su izašli iz rodilišta, to je sve smiješno danas jer su svi new era vozači drilani od nulte godine, motori su došli u tehnički svemir, sve je tu negdje, al nema niko od ove zlatne mladeži želju da se dokaže do kraja, boli ih kurčina za winning a i razumljivo je zašto, za koji bi kurac grizo i borio se kad si sit. Jedini koji se pokazo da je lud u glavu je naravno Marc, jer vozit u ovo današnje vrijeme kad svi "tu negdje", kad se sve zna o svakog stazi o svakom zavoju sve je popisano i analizirano već 100 puta i desetinke djele prvog od zadnjeg, on je u takvoj gužvi uspio ne pobjeđivat, nego ih jebat u glavu, i to je prestalo isključivo onda kad je on sam sebe sjebo.

Od tog dana, vidi se sva tuga te nove generacije, šatro nam prodaju foru "svaki put pobjedi drugi" a koga to boli kurac šta uopće znači da Fabio pobjedi jednu trku ako na drugoj trci bude predzadnji, znači ne zna šta radi, posere ga jedan rejs, drugi rejs nestane, i tako ukrug.

Sad se sa nostalgijom sjećam dana kad si znao da će sigurno i bez greške i bez možda, jedno 10, 8 krugova pred kraj, koji god poredak bio, znao si da će Repsolka krenut ko da ima sedmu brzinu, i ko god da vodi tu trku, da će bit uskoro, za krug, dva ili ako je baš u formi, četiri, bit ispreskakan. I tako iz vikenda u vikend. Kad bi to neko uspio sjebat, to je bio nacionalni praznik - ono tipa "Dovizioso ga je dobio" hahahahahah wow!

Marquez ih je prokazo za amatere kakvi jesu, vidit ćemo jel taj Peko čemu, i tu bi još klauzulu borbenosti dodjelio dvojcu na Suzukiju naravno i wild card za Takija, a svi ostali realno vidimo se na Bobo kupu.
 
  • Haha
  • Like
Reactions: Nero and go-go
Sto se Drive to Survive seriala tice prva sezona je i bila zanimljiva a ove dvije nakon toga su teski shit. Pratim F1 doslovno od malih nogu i tocno vidis sto je istina a sto namjestena drama za zabavu amerikanaca.
Pa to i govorim, sve je PR, vozači imaju trust mozgova za odnose s javnošću, vizažiste i modne dizajnere za šta lipše slike u medijima, scenariste i tekstopisce tweetova, dnevni raspored potpisivanja autograma/davanja izjava/slikavanja po raznim kurcima-palcima/snimanja reklama za motorne pile i hrenovke...

Veze to nema s utrkivanjem, bar ne onako kako bi mi to volili, ili mislimo da bi tribalo izgledat.
 
  • Like
Reactions: Nero
je. i iskreno mi ih je zao.

osobito marqueza, ak ne ide, tj. ako me kosta zdravlja u kurac i motosport.
 
Par puta je već netko napisao kako treniraju u teretani i kako su u formi ali mislim da većina mora paziti na prehranu da ne dobe kilu viška ali kada ih se vidi bez moto oblekice građeni su ko produžni kabal. Mislim da malo više treniraju i koji put stisnu gumu , ne bi bio arm pump tema u razgovoru vozača nakon utrke.
 
Da se prilagodimo veliš ? Čemu ,ovome kaj se sad naziva novo normalno_Ovom idiotizmu koji nas sve više okružuje pod izlikom da je pederluk normalan.Tolerantan da ,rekao bih osobno.,ali da mi serviraju ovo kruženje po stazama pod normalno to ne mogu prihvatiti.Nekako sam u početku kad se pojavio ovaj Četvrtroro i mislio da ima svrsishodan potencijal da na stazi pokaže novi pristup vožnji,međutim prevario sam se.Uglavnom ,sve se ujednačilo i nema tu više nekih fer i smišljenih akcija a,mislim da je gospar Shepa to nekako najbolje opisao.
 
Prije 3 mjeseca je Marq stavio slikicu posle trčanja 36 min..10 km. Probaj to otrčati pa buš videl jel treniraju malo ili malo više 😄