Grand Prix de France 14-16/05/21

Kakav Thriller od utrke...

IMG_20210516_150307.jpg
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vespinjo and Švabo
Nikad nije bilo lijepo gledati nekog kako pada.
Osim Markeža.
Ali sad otkako je invalid nije ni to više nešt. Nekak ti ga žao.

Jbg francuzi baš vam nije suđeno,.
I zarco i Bagnaia toliko puta blizu pobjede... al nikako

Fabio koji si kurac mećo meku prednju kišnu
 
  • Like
Reactions: as17
Odlična utrka (y)
Skidam kapu Milleru, prognozirao sam Quartarara ali eto i 3. mjesto je odlično. Dukac nedodirljiv u ovakvim uvjetima. Ugl. čak mi je drago zbog Millera
 
Zasto otpisujete momka tek poceo..pa danas ofleka I ostavi iza sebe dedu I vinjalesa ko da tomose voze..a bolji I od mm I od mira..znaci bolji od svih aktivnih championa
 
1. Zarco
2. Miller
3. Morbidelli
4. Rins
5. A. Espargaro
A ajde ovaju put me dobio na guz i to samo jer ima inside info iz muzicara :mrgreen:

Predobra/luda utrka !

Da Krmeljio nije uvalio Apriliji dvotaktol umjesto TTS-a bilo bi svega tamo. Isto tako sa tim glupim pravilima je uskratio Rinsa i Marqueza da padnu jos barem 4 puta svaki u okviru preostalih krugova.

@Mocippaldi - pitao si je li se MM promjenio nakon odmora,? > Nije, jos uvijek je silovatelj i ne prihvaca ni zakone fizike, a kamo li bilo sto drugo.

Sto drugo rec nego Forza DUCATI !!! 💪💪💪 Bagnaia je cudo iznenadjenje, barem za mene 👍
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
miller prvi

ajde da sam i ja jedanput pogodio. odlicna, napeta trka, ko finale spanjolskih sapunica. miller mi je definitivno najjaci, najsrdacniji vozac ove sezone. ona voznja u krug prije ulaska u boks, e tako se slavi
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Prva četvorica uglavnom očekivano, riječ je trenutno o najboljim kombinacijama strojeva i vozača na gridu, istina iznenadio me Miller sa ovom pobjedom. Petrux peti, Alex Marquez šesti, odlični rezultati …. Vinales, pitam se sad najozbiljnije šta se tom dečku događa u glavi tijekom utrke, oscilacije su strašne ...suzukijanaca nigdje , cijeli vikend im je zaqur..c.....
Marquez povede u "svojim" uvjetima pa pa odmah zvizne, nema to veze ni sa rukom ni sa ramenom, glava je u pitanju, forsira, ma bez veze, treba mu psihološki oporavak, a i pitanje je hoće li se na ovoj hondi moći vratiti .. ;)
Bagnania i Quartararo za sad mrtva trka, mladi i odlični, aj da vidimo koliko će priča trajati (y):oops:
 
Suzuki je na podiju, nekako mi Ide na RInsa, ali stavit ću MIra.
Vraća ce Zarko na drugu poziiciju.
A mladi Pako je na prvom.
U sve to se može umiješati Morbideli, zato jer je blizu, tu negdje.
Miler hmmmm, on je Joker.
Iznenađenje VR u borbi za ulaz u prvih 10.
MM u prvih 7.
Eto kad svi repliciraju na svoje prognoze.
hahahaha
 
Suzuki je bio blizu toga da bude zapamćen ovdje, samo da su im vozači malo koncentriraniji.
 
Meni nikako nije jasno kako su neki popušili kazne radi prebrzih bokseva a on, jel, naravno nije.
 
  • Like
Reactions: bolcic
Evo bas mi je drago da je netko od vas napisao to "pretjecanje" van granica boxa. Da su klepili VW mi je zao kao privrzenom, ali postujem. Ali da su istrazivali i kaznili 1/4 za krivo mjesto, a ovog MegaMajmuna nisu ni takli za teror u voznji mi nikako nije OK :mad: