Grande Prémio MEO de Portugal 2020

Jos kad bi ga pustili da pobijedi bilo bi 😎 samo i on bi se trebao potrudit da rokne po obicaju 🤓
 
Ovaj Arenes je skoro ispao najveci luzer u Moto cirkusu. 😂
A na kraju je svjetski prvak. Kao i obicno, odlicna zadnja 2 kruga.
 
Takozvana metla...
 

Attachments

  • E0C2F20B-B2B2-4832-80F4-62614B43E34F.png
    E0C2F20B-B2B2-4832-80F4-62614B43E34F.png
    360.5 KB · Views: 142
Mislim da je neposteno prema Apriliji a i Hondi :mrgreen: da KTM ima pravo i iducu godinu na koncesije :poop:
Mora da je Dieter kesu odrijesio 😂 U svakom slucaju KTM (y)
 
Nekog su zaboravili😂
 

Attachments

  • 55FDC248-FC2C-451D-A38D-5322D626A786.jpeg
    55FDC248-FC2C-451D-A38D-5322D626A786.jpeg
    185.3 KB · Views: 133
Najbolje je bilo ovo od 4. -9. mjesta. To je izgledalo kao neki Open na grobniku a ne gp :mrgreen:
Ovaj produžuje van ovaj usporava ovaj se osvrće ....
Iduće godine bit će odlično kad BB i Miguel odmjere snage 💪
 
Last edited:
Nikad nisam mislio da cu to rec, ali najugodnije iznenadjenje za mene u ovoj MotoGP trki je bil Bradl. Kada se uzme sve zajedno, super je odradio posao. 🙌

Moram se vratiti na prvaka. Najiskrenije mi je drago za decka i postujem njegov rezultat i ne osporavam ni na koji nacin naslov prvaka. Ono sto meni osobno ne pase u sliku prvaka kraljevska klase su takve izjave o strahovima i startovi sa 20.+ mjesta. Vidjeti cemo sto ce biti slijedece sezone...

Ako Miki i Franjo ovako nastave slijedece sezone,imat cemo super materijal za borbu za prvaka, naravno zajedno sa ostalim kandidatima. Miki je kuhao, kuhao, kuhao i na kraju je uspio ne prekuhat corbu. Bravo! 💪

A sada zimski san... :cautious:
 
Nikad nisam mislio da cu to rec, ali najugodnije iznenadjenje za mene u ovoj MotoGP trki je bil Bradl. Kada se uzme sve zajedno, super je odradio posao. 🙌

Moram se vratiti na prvaka. Najiskrenije mi je drago za decka i postujem njegov rezultat i ne osporavam ni na koji nacin naslov prvaka. Ono sto meni osobno ne pase u sliku prvaka kraljevska klase su takve izjave o strahovima i startovi sa 20.+ mjesta. Vidjeti cemo sto ce biti slijedece sezone...

Ako Miki i Franjo ovako nastave slijedece sezone,imat cemo super materijal za borbu za prvaka, naravno zajedno sa ostalim kandidatima. Miki je kuhao, kuhao, kuhao i na kraju je uspio ne prekuhat corbu. Bravo! 💪

A sada zimski san... :cautious:
Ono o gubitku traciona i strahu za zivot zbog toga je bilo malo previse stvarno... Sta bi bilo da je vozio 500GP?
 
Sad treba opet proc 15 godina i da se najbolji vozac tog vremena syebe(Rainey, Doohan, Marquez u proteklim naslovima) pa da Suza opet bude prvak 🤫🤭
 
  • Haha
Reactions: bolcic
Najbolje je bilo ovo od 4. -9. mjesta. To je izgledalo kao neki Open na grobniku a ne gp :mrgreen:
Ovaj produžuje van ovaj usporava ovaj se osvrće ....
Iduće godine bit će odlično kad BB i Miguel odmjere snage 💪

Da, bilo je to ful zanimljivo za gledati.
Imao je Taka tu par dobrih poteza.