Granica Slovenija,Austrija,Njemačka,Italija

cvancek

Member
Godišnji će za tjedan dana i htio bi prvi put otić van solo s motorom pa sam planirao kroz te 3-4 zemlje,sa krajnjim odredištem Grossglockner(2-3 dana max) i možda Stelvio. Kakvo je stanje na granicama,jel se slobodno prolazi? Zadnje šta mi treba je da mi stave samoizolaciju kad se vratim

I ako neko ima savjeta za solo put, slobodno neka ih podijeli :)
 
Mos vozit di te volja ste te volja taman ces motorom zaobic guzvu na prelasku s slovenijom.
Ja sam dosa ima 3 dana u Nizozemsku motorom ,prosa Austriju ,Njemacku sve niko nista nigdi samo ajme prometa na autocestama i vrucine.

Vracam se nazad u petak pa cu proc priko Grossa i doma
 
  • Like
Reactions: cvancek
Mos vozit di te volja ste te volja taman ces motorom zaobic guzvu na prelasku s slovenijom.
Ja sam dosa ima 3 dana u Nizozemsku motorom ,prosa Austriju ,Njemacku sve niko nista nigdi samo ajme prometa na autocestama i vrucine.

Vracam se nazad u petak pa cu proc priko Grossa i doma
Toliko o mom putu 🤮
 
Sve skupa jedna velika ludorija. Iz ITA u A i SLO te obrnuto ljudi se vozaju bez problema.
 
Evo ja se vratia dns s putovanja, prosli SLO, ITA,SWICARSKU, niko nas nista nije pita samo gas. Jedino sinoc na Pasjaku bila manja guzva gledali papire. Ali ocito ce se nesto minjat i krecu s debilnim mjerama prid kraj sezone. :(