"Graphic kit" za motor, jel ima toga u HR?

RideOn

Member
Uzeo Yamahu nedavno, boja Yamaha blue. Malo mi preplavo pa bi možda nekad to prominija. U Njemačkoj ima neka firma koja radi te "Graphic kit"(ne znan kako se to reče na hrvatskom), ali tu na guglu nije ništa iskočilo.
O ovako izgleda, dobiješ valjda naljepnice.


1708254166194.png



Zna netko jel radi to neka naša firma?
 
Kažeš, bolje tražiti našu firmu da ti pošalje HPom nego kliknuti već gotovu stvar i DHL.
 
HP-u nebi da ni da mi čuvaju par nacrtanih ovaca, to se slažen.

Ovo na slici je T7, ja iman model prije. Nemaju za xt660z. Nazvat ću i pitati, ali mislin da sigurno ovo od T7 neide na stari Tenere.

P.S.
Jel ti to kozmička banana? :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: mate
Ovo na slici je T7, ja iman model prije. Nemaju za xt660z. Nazvat ću i pitati, ali mislin da sigurno ovo od T7 neide na stari Tenere.

Ne ide, nemoraš ni zvati. Ima par ljudi koji rade dosta dobro te naljepnice, samo im moraš ostaviti motor na par dana ...
 
Ne ide, nemoraš ni zvati. Ima par ljudi koji rade dosta dobro te naljepnice, samo im moraš ostaviti motor na par dana ...
ak misliš na “trkača” njemu ne treba ni nacrtanu ovcu ostavit na 5 minuta😁



Srki
 
Uzeo Yamahu nedavno, boja Yamaha blue. Malo mi preplavo pa bi možda nekad to prominija. U Njemačkoj ima neka firma koja radi te "Graphic kit"(ne znan kako se to reče na hrvatskom), ali tu na guglu nije ništa iskočilo.
O ovako izgleda, dobiješ valjda naljepnice.


View attachment 776769


Zna netko jel radi to neka naša firma?
Boja je top "ocean blue", uvijek ćeš znati da je ispod plava i to će te mučiti...uzmi viledu skini boju i airbrush u ruke...:mrgreen:
 
Nedavno, tocnie za black friday, narucia grafike za moju T7. Isto plave boe bez ihi malo privlacnosti. Firma W-ink. Uzea sam 500 debljinu po njihovoj preporuci. Jos nisam montira, cekam toplie vrime
 

Attachments

  • Screenshot_2024-01-29-20-19-52-86_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2024-01-29-20-19-52-86_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    671.3 KB · Views: 0
Boja je top "ocean blue", uvijek ćeš znati da je ispod plava i to će te mučiti...uzmi viledu skini boju i airbrush u ruke...:mrgreen:

'eba ih i ocean i plava :mrgreen: A nije tako strašno, ali ipak malo pre plavo.

1708273358022.png


Nedavno, tocnie za black friday, narucia grafike za moju T7. Isto plave boe bez ihi malo privlacnosti. Firma W-ink. Uzea sam 500 debljinu po njihovoj preporuci. Jos nisam montira, cekam toplie vrime

Super, hvala na info. Imaju i za moj tenere.


Jel se to s onim fenom stavlja? Izgleda komplicirano, dobiti da sve bude ravnom Motor bi mi izgleda ka šar-pej
 
Imas kod nas vrhunske i sam dizajniras sta zelis, svakako preporuka

 
  • Like
Reactions: roberto and RideOn
Nedavno, tocnie za black friday, narucia grafike za moju T7. Isto plave boe bez ihi malo privlacnosti. Firma W-ink. Uzea sam 500 debljinu po njihovoj preporuci. Jos nisam montira, cekam toplie vrime
Jel bilo problema sa carinom i porezom za w-ink?
 
Iz mog iskustva s naljepnicama kljucna stvar je da ih stavlja netko tko zna. Druga je da ih, bez obzira na debljinu, enduro razvali u dvije voznje. Treca je da na cestovnom motoru, ako nije bas full replika, uglavnom izgleda nakaradno. Eto, tako sam postao veliki ljubitelj naljepnica.😋
 
  • Like
Reactions: roberto
Imas kod nas vrhunske i sam dizajniras sta zelis, svakako preporuka

Ako si uzima, gdje su i koliko te izašlo?
Jel oni to i nalipe?

Iz mog iskustva s naljepnicama kljucna stvar je da ih stavlja netko tko zna.

Svakako. Nebi sam to radio, nebi dobro završilo.
 
Imas broj na stranicij, nazovi i pitaj covika ako te zanima.
 
Jel bilo problema sa carinom i porezom za w-ink?
Dostava je bila u NL tako da ti ne mogu rec kako bi prosa u HR. Firmae iz Ukraine. I oni garantiraju da mozes bez problema sam zalipiti iste. Ima cili tutorial na youtubu koi ti posalju s cilim postupkom i cakama. Pita san jednog lika koliko bi uzea i ko iz topa je reka ispod 150 eura nece ni pocinjati. I naravno, sve nalje koe nisu radene u njega su prvoklasno smece za koe on ne garantira. Vise me straj da nesta namierno ne siebe pa kaze bolje da ti ja isprintam nove...
 
spod 150 eura nece ni pocinjati.

Nazovi ove four2design. Meni je momak reka da to šta bi uzea u njih nalipi za 20 ojra više. Nek ti naplati 50 jer nisi uzea od njega, opet bolje nego 150 ili raditi sam da ti motor izgleda ka šar-pej
Vako...
1708369050610.png
 
  • Like
  • Haha
Reactions: pamzor and pa3q