Grba za utrke

GePeZe

Well-known member
Iako sam se (za)rekao da prvo moram završiti ZX-7RR pa onda početi nešto drugo slagati, nisam mogao odoljeti ovoj Božićnom prilici.
Kupio sam legendarnog Suzukijevog "grbavca" i plan je ako je to moguce da ove sezone provozi utrke oldtimera u prvenstvu Hrvatske.
Evo i prvih slika, čak se dosta toga i napravilo u nekoliko dana.
Ovakav je kupljen:
 
Prednje vilice idu druge, jer po pravilniku moraju biti one koje je u originalu imao taj tip motora. Znaci klasične 41 mm.
 
Rama i zadnja vilica su spremne za temeljito čišćenje, skidanje boje i pojačavanje na nekim mjestima.
 
strasilo said:
kad ti fali pola ....  :LOL:  :jesus:

Ovaj dio repne konstrukcije koji sam maknuo je bio teži od cijele rame. Sada trazim originalni dio da zavarim kako i treba biti.
Imaš?
 
Evo da se i ja upišem u temu
Moj je 88g i taj je dio zavaren na ramu tako da je i na onom starijem sigurno isto  (y)
U ponedjeljak bi mi trebao doči jedan kompletan stariji bez oklopa i rezervara ali dobar pa čemo se dogovorit ako ti još šta treba  (y)
Uzimam ga radi karburatora i još nekih sitnica tako da ti mogu odrezati rep  :wink:.
 
gepeze said:
Kupio sam legendarnog Suzukijevog "grbavca" i plan je ako je to moguce da ove sezone provozi utrke oldtimera u prvenstvu Hrvatske.
Evo i prvih slika, čak se dosta toga i napravilo u nekoliko dana.
Ovakav je kupljen:
Nemoj mi reč da nisi iz ovoh stanja ga probal zapalit  ???  :shock: :shock: :shock:
 
kad se već patiš sa repom, odigraj takvu šemu, pa napravi "RK" rep ... iako ga nije bilo za tu godinu, ali bi moglo biti zanimljivo ..  :wink: