Greece: By CIGO ...

cigo

New member
Hojla! Malo sam ovo ljeto prokrstario sa mojom boljom polovicom kroz kosovo, makedoniju, grcku i albaniju. Krenuli smo iz konavala. Kompletan putopis ce biti objavljen sa opisom ceste i ostalih inih stvari kad zavrsim web. U nastavku dostavljam nekolicinu fotki, inace ih ima oko 350, a ovo su detalji s putovanja.
Nekih cca. 4000km u tjedan dana! Nije puno, ali to je svaki dan (7 dana) relacija Zagreb - Dubrovnik (u hrv. omjerima) ...

Crna Gora iznad Petrovca.


Kroz Kosovo


Makedonski pejzazi...


Koufalia - Grcka


Prema Kalampaki / Agora Meteora


Prema Kalampaki 2 / Agora Meteora


Kalampaka / Agora Meteora


Meteora


Delfi


Delfi 2


Prema Peloponezu i Vilii...


Prema Peloponezu i Loutrakiju


Korintski tjesnac...


Stari Korint


Stari Korint 2


Prema Palia Epidavros i Mikeni


Mikena ... Tomb of Atres


Stari Epidavros


Na cesti prema Sparti i Menelaji


Bandit promatra s Menelaje - od tu je krenuo napad na Troju, a mi dalje na cestu...


Dolina Sparte...


Kroz Aeropolis


Jug Peloponeza


Jug Peloponeza ... Vatheia


Gerolimenas


Prema Kalampaki...


Kod Zuchara ...


Kod Zuchara 2


Ionnina


Sjeverne Prerije


Granica ispod Bitole / prema Skadru...


Elseban ... Albanija


Tirana


Albanske ceste...


Skadar ... Albanija


To je to!!!
 
Svaka čast majstore !,Bio sam prije dvije godine, Grčka je stvarno fantastična,a Meteori ili Meteore ( mislim da je ovo drugo pravilno ) su stvarno nešto posebno. !!!
 
Jooj kad se sjetim :!: Morat ću ponoviti :roll:
A da, dr Chala je danas u Crnoj Gori, Albaniji, Makedoniji na putu za Grčku.
 
Alaj brate mora da ti je vruce dolje bilo. Bas mi je drago sto si se sretno vratio.

Tri put hura za gospođu sto je sve to trpila :mrgreen:
 
Svaka čast! Bila sam u Grčkoj i stvarno je prekrasno.
Pogotovo Meteori. Jel bio netko od vas unutra u samostanima? Ja sam bila u onom najljepšem, ne znam kak se zove, ali uglavnom predivno je.
 
:peace:
svaka cast tebi i tvojoj boljoj polovici
 
Bravo majstore... :cool:
Samo, jesi li iz Albanije preskocio u Dubrovnik, ili si se i dalje vozio... :wink:
 
Gasho said:
Bravo majstore... :cool:
Samo, jesi li iz Albanije preskocio u Dubrovnik, ili si se i dalje vozio... :wink:

Znas i sam u koliko smo se malo mimoisli, ti i doktor ste sat vremena prije prosli prema durmitoru, muriqan mi je oduzeo vremena ... :shock:
 
cigo said:
Gasho said:
Bravo majstore... :cool:
Samo, jesi li iz Albanije preskocio u Dubrovnik, ili si se i dalje vozio... :wink:

Znas i sam u koliko smo se malo mimoisli, ti i doktor ste sat vremena prije prosli prema durmitoru, muriqan mi je oduzeo vremena ... :shock:

Nemas pojma koliko mi je zao... :|