GREMIUM MC Slovenia - 5.6 do 7.6.2009 Kamnolom Hruševje/Postojna

Added to Calendar: 05-06-09, 06-06-09, 07-06-09

Black Seven

New member
U sklopu svih chaptera GREMIUM MC SLOVENIA vas pozivamo na najludiji Summer party 2009 koji če se održati, opet u Kamnolomu Hruševje kod Postojne od 5.6. - 7.6.2009. Biče mjesta za camping, biče igara, cura, hladnog piva i svakako prijatelja Jack danielsa, pa Red Bull, go go plesačice, airsoft, armwrestling takmičenja, i još svačeg! U subotu biče i žive svirke. Svi oni klubovi koji če se preizkusiti u bikerskim igrama neka dođu do 14:00 sati. Više informacija če biti na www.gremium-si.com a možete mi i pisati na   [email protected]

Pozdrav iz Slovenije!

Yeeeeeeeah!

Matej777
GREMIUM MC

 
Još to, šta je mnoge zanimalo prošle godine: UPADA NEMA osim simboličnog u oblici jedne igračke koje donesite sa sobom. Na našem moto skupu je istovremeno i zaključak naše akcije MOTORISTI ZA OTROKE(motoristi za djecu) sa kojom skljpljmo igračke za djecu sa posebnim potrebama i za one iz socialno ugroženih familija.

Bikerski pozdrav,

Matej777
GREMIUM MC
 
Alo,Matej dolazi ekipa iz Crazy-hill-a,daj mi reci dali postoji kulturni nacin doci do vas bez vignette?  :peace: :peace:
 
Ja bi tamo došo al nesmem u ŠENGEN do 29. 09 . 2009.žao mi .
Zasad obilazim BOSNU I ZAGORJE oni nisu u ŠENGENU  :misli:
 
Bez vinjete se može ako idete preko Ilirske bistrice onda na Pivku(to nama je najližje ako idemo na Reku ili Krk!) i odmah ste u Postojni. Onda starom putem prema moru in iz Postojne preko Hruševju ima oko 10 km i onda kod restorana Milena u Hruševju levo - ali biče več oko Pivke i Postojne table kuda se ide. Gledajte MOTO7, MOTO, GREMIUM ili BLACK SEVEN.

Ako bi prolazili preko Ljubljane ima stari put ali je pun radara, murije i teže je objasniti kdje idete iako nema problema ako negog pitate jer do Ljubljane starim putem nije težko doči jer kada ste jednom na njome putujete samo glavnim putem a isto je preko ljubljanme. Treba samo doči do "brezovice kod Ljubljane" a onda je stari put samo ravno do hruševja prema Kopru ili Izoli.

Svakako dobrodošli jeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

matej777
GREMIUM MC SLOVENIA
Ljubljana Westside Chapter

A mislim da ima i karta na našim web stranicana na www.gremium-su.com
 
Fuck the road :2up:,hit the highway,komplicirano je lokalnim cestama,dosli bumo ovako ili onako,pripravite nekaj za pit!!!!!!!!
ako je netko voljan sa hrvatske strane pridruzit se konvoju,javi se (y)
 
Hvala na posjeti!
Inače je bila posjeta ove godine ekvivalentna recesiji i vremenski prognozi ali mislimo, da su se ljudi mogli zabavljati po mili volji i da je sve bilo OK. Nije bilo nijednog problema, nikakve tučnjave ili zajebancije sa policijom. Petak je bio u znaku glam metala(cyclone i Broken Arrow) a subota rocka(Heat i Črna gradnja). Ciovilista je bilo toliko da bi jih mogli i oni koji rade na žagi prebrojati na prste leve ruke:) Bikerska fešta. Mala ali slatka:)

Pozdrav svima i hvala na posjeti prijateljima iz Hrvatske!

Matej777
GREMIUM MC Slovenija
Ljubljana Westside Chapter