Grigić

Pleti

Member
Bio je u 4. mjesecu jedan moj post,kada sam kupio Fazera kod gospodina Tomislava, a u vezi prvog servisa kada sam napisao da sam ga platio u cijelosti iako sam ocekivao da ne bude tako budući da sam kod njega kupio motor.Na to su se javili pojedinci koji su isto tamo kupili motor,a koji taj isti prvi servis nisu platili.Danas sam tamo obavio servis na 10000, a prilikom plaćanja gospodin Tomislav je rekao da je uvidio da sam taj servis platio iako nisam trebao, te da zato ovaj na 10000 ne trebam platiti.Time je pokazao koliko je korektan i koliko drži do poslovnosti,te je ispravio grešku koja se potkrala pri prvom servisu. Ovim putem bih mu želio zahvaliti na tome te ispričati se ako sam ga uvrijedio postom iz 4. mjeseca. NAPOMINJEM, NIJE BILO NIKAKVE ZLE NAMJERE,SAMO SAM IZNIO ČINJENICU DA SAM TAJ SERVIS PLATIO. Tomislave, bez uvrede...
 
Ma Tomica prati forum pa te zapamtio. A stari lisac jako dobro zna kako negativu pretvoriti u pozitivu. Sad si najebo, na slijedećem ti ne gine soma ojrića. :mrgreen: :mrgreen:
Inače, guba mi je na ovom podforumu kad netko nekoga servisera popljuje a onda dobije nešto pa se kao na finjaka izvlači. Ne uzimam to nikome za zlo nego mi je guba kad počne izvlakuša. Smiješno mi je do jaja. :mrgreen:
 
E, a glede servisa, vodi računa da je servis na 10000 dosta skuplji od onog na 1000. Još si i uštedio.
 
Imam novu frizuru, obrijao sam se, malo podaprao pa reko da se pokažem u pravom svijetlu.
 
mate said:
Imam novu frizuru, obrijao sam se, malo podaprao pa reko da se pokažem u pravom svijetlu.

Al ti je glava ostala u gabaritima! :LOL:
 
Uglavnom ovo govori da kritike pale. (y)