Grip Lock - Split i okolica

DiscoVolante

Well-known member
Pozdrav,

trebao bih Grip Lock za zaštitu motora od krađe. Ima li ga gdje kupiti u Splitsko Dalmatinskoj županiji, kontaktirao sam Motobox i Yamahu Pribudić-Borčić, na žalost nemaju.

2018%2F04%2FScreen-Shot-2018-04-26-at-7.01.06-PM.png


Ako netko možda ima polovni, također bi mi odgovaralo.


Hvala!
 
Bullet1275 said:
Pozdrav,

trebao bih Grip Lock za zaštitu motora od krađe. Ima li ga gdje kupiti u Splitsko Dalmatinskoj županiji, kontaktirao sam Motobox i Yamahu Pribudić-Borčić, na žalost nemaju.

2018%2F04%2FScreen-Shot-2018-04-26-at-7.01.06-PM.png


Ako netko možda ima polovni, također bi mi odgovaralo.


Hvala!
mislim da ti to cudo i nije razina zastite...

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

 
Ja bi to veza žicon. :misli:
 
Nebitno igračka ili ne, nepraktično mi je stavljati Disk Lock u gradu, a sumnjam da će se tko zajebavati sa skidanjem ovoga.

Uglavnom, treba mi samo nešto što će odvući potencijalnog lopova, ako netko ima, može i polovno, neka se javi.
 
Bullet1275 said:
Nebitno igračka ili ne, nepraktično mi je stavljati Disk Lock u gradu, a sumnjam da će se tko zajebavati sa skidanjem ovoga.

Uglavnom, treba mi samo nešto što će odvući potencijalnog lopova, ako netko ima, može i polovno, neka se javi.

Uzmi neki lanac ili sajlu pa možeš vezat za nešto fiksno, a ovo je zakurac ako ga žele ukrcat u kombi. :misli:
 
Bullet1275 said:
Nebitno igračka ili ne, nepraktično mi je stavljati Disk Lock u gradu, a sumnjam da će se tko zajebavati sa skidanjem ovoga.

Uglavnom, treba mi samo nešto što će odvući potencijalnog lopova, ako netko ima, može i polovno, neka se javi.
potencijalni lopov uzme kljucic i odzraci prednju kocnicu [emoji39] i odgura vozilo [emoji41]

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

 
Napisati ću razloge kad razriješim čitavu situaciju, ali zasad mi je to najbolje rješenje.

Ako netko ima u ostatku Hrvatske, nebitno novo-polovno, mogu uplatiti na račun pa da se stavi na autobus, stvarno mi je HITNO!

Hvala!
 
sehrz said:
potencijalni lopov uzme kljucic i odzraci prednju kocnicu [emoji39] i odgura vozilo [emoji41]

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

Ako je netko odlucija ukrast motor, ukrast ce ga i iz garaze.
Sitnice kao grip lock, disk lock, katanci i sl. Su samo zastita da ti svaka budala ne odveze motor.
 
Dragon Racing said:
Ako je netko odlucija ukrast motor, ukrast ce ga i iz garaze.
Sitnice kao grip lock, disk lock, katanci i sl. Su samo zastita da ti svaka budala ne odveze motor.
meni je mularija ukrala motor jer ja budala nisam imao nikakvu zaštitu. sad ga mogu ukrasti samo profići sa kombijem a i to neće bit baš lako, motor je isod prozora, ima duplu zaštitu a ja sam lak u snu i na obaraču :mrgreen: :mrgreen:.Činjenica da većina ukradenih motora nije imala nikakvu zaštitu što uvelike olakšava posao
imaš nešto slično u tokića
https://www.motomike.eu/tokic/hr2/category/20402010000/article/151547/
 
geronimo43 said:
meni je mularija ukrala motor jer ja budala nisam imao nikakvu zaštitu. sad ga mogu ukrasti samo profići sa kombijem a i to neće bit baš lako, motor je isod prozora, ima duplu zaštitu a ja sam lak u snu i na obaraču :mrgreen: :mrgreen:.Činjenica da većina ukradenih motora nije imala nikakvu zaštitu što uvelike olakšava posao
imaš nešto slično u tokića
https://www.motomike.eu/tokic/hr2/category/20402010000/article/151547/

Eee... kljucna rijec je “obarac” ...
Tako bi i trebalo, pa nek poslije kuka i cvili...
 
heben osjećaj, i dan danas nakon 10 godina me zaboli spoznaja da ti neko drugi vozi motor, vjerovatno u dijelovima. kad bi bio siguran da ću se izvući  :police:  s guštom bi za izrešetao bez iti malo grižnje savjesti. Ovako će poslužiti i doobra zračna :wink:
 
geronimo43 said:
heben osjećaj, i dan danas nakon 10 godina me zaboli spoznaja da ti neko drugi vozi motor, vjerovatno u dijelovima. kad bi bio siguran da ću se izvući  :police:  s guštom bi za izrešetao bez iti malo grižnje savjesti. Ovako će poslužiti i doobra zračna :wink:

Bio je slucaj kad su tipu pokusavali rumbat u auto oko 5 ujutro, a on ih vidio s balkona i poceo pucat iz zracne puske, ovi se razbjezali [emoji23][emoji23]
 
pa ja sam je upravo zbog toga i kupio. doduše sa malim modifikacijama ali nebi se baš volio naći s druge strane cijevi kad zapuca :mrgreen: :wink:
 
Evo ti kineski, ali šalje iz engleske

https://www.ebay.co.uk/itm/Leopard-Handlebar-Throttle-Grip-Lock-Motorbike-Motorcycle-Security-Lock-Yellow/283015247902?hash=item41e505f81e:g:fvoAAOSw97xbXCx7
 
geronimo43 said:
pa ja sam je upravo zbog toga i kupio. doduše sa malim modifikacijama ali nebi se baš volio naći s druge strane cijevi kad zapuca :mrgreen: :wink:

Ma bojeva municija je za takve hehe

Ili porubit dijelove tijeka ka u Saudijskoj Arabiji hehe
 
kalimero said:
Evo ti kineski, ali šalje iz engleske

https://www.ebay.co.uk/itm/Leopard-Handlebar-Throttle-Grip-Lock-Motorbike-Motorcycle-Security-Lock-Yellow/283015247902?hash=item41e505f81e:g:fvoAAOSw97xbXCx7

U ponedjeljak mi stiže iz Zagreba. Hvala svejedno!