Grobnik 15,02,2004

Ko je za??

  • Za

    Votes: 0 0.0%
  • Protiv

    Votes: 0 0.0%
  • Suzdržan

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .

Cigara

Active member
Pošto na Grobniku ne radi ništa osim blagajne.Spremit čemo si sami klopicu i cugicu.Kolko vas ima da bi se uštekali na kopanju uz simboličnu naknadu od 75,00,000 cro kunica po grlu :?: :?:
 
A kaj pitaš ko ide.Pa znaš!Svi idu do kad treba krenuti a onda izgovori.Si videl da sam se ja popravil.Sve manje i manje se izgovaram ! :mrgreen:
 
Alfred MK Motori said:
Kad cemo skupljati lovu,tj. kad ti je moram dat??
Lovu možemo pokupiti u RR-u u petak od onih koji su u ZG-u,a koji nisu na Grobniku samo moramo znati kolko ljudi to uopče hoče :?: :?:
 
Ja nofce nedam i šlus... :yoman:
Kaj bute vi z mojemi nofcih? To vam kvari lude :mrgreen: :mrgreen:
 
Cigara,najbolje ti je ne zamarat se s tim....
Sutra cemo se dogovorit nas 6-7,jer znas i sam kad je organiziranje neke klope svi sute ,ali zato kad se spece ili skuha svi su tu :boss: :klopa:
 
Ja lovu saljem sutra Golubom drito u BaRRaku , a ja dolazim unacelu drito na Grobnik sa puta dalekog u zubotu
Gigo nosi aparaturu :wink: :mrgreen: jelda GIGO :?:
Uz pozdrav zdravo i zivo :shock: :poke: :klopa: :cheer:
 
Ja sam za, al vam dam šolde na Grobnjači.... :!: :!: :!:
 
Alfred MK Motori said:
Cigara,najbolje ti je ne zamarat se s tim....
Sutra cemo se dogovorit nas 6-7,jer znas i sam kad je organiziranje neke klope svi sute ,ali zato kad se spece ili skuha svi su tu :boss: :klopa:


Ovih, koji stalno mukte piju i jedu, njih sigurno neće faliti. :B: Bolje da podebljamo svoje uloge - da ostane nešto i za nas.
 
69 said:
Alfred MK Motori said:
Cigara,najbolje ti je ne zamarat se s tim....
Sutra cemo se dogovorit nas 6-7,jer znas i sam kad je organiziranje neke klope svi sute ,ali zato kad se spece ili skuha svi su tu :boss: :klopa:


Ovih, koji stalno mukte piju i jedu, njih sigurno neće faliti. :B: Bolje da podebljamo svoje uloge - da ostane nešto i za nas.

Po tome bi morali jako podebljati svoje uloge inace smo :flamed: :banana: :banana:
 
69 said:
Alfred MK Motori said:
Cigara,najbolje ti je ne zamarat se s tim....
Sutra cemo se dogovorit nas 6-7,jer znas i sam kad je organiziranje neke klope svi sute ,ali zato kad se spece ili skuha svi su tu :boss: :klopa:


Ovih, koji stalno mukte piju i jedu, njih sigurno neće faliti. :B: Bolje da podebljamo svoje uloge - da ostane nešto i za nas.
Aha,oče jesti i piti :2up: ,ali trumanova jaja.Pa znamo i mi :paper: se napravit grbavi.Tak su i neki kad je Saša organizirao spavanje(za 50 kn) rekli : Ma netreba ja imam gdi spavat.A onda fino kod Cigare u kampicu.Al kad tamo :2up: :2up: Cigara sam u kampici,a veli nema mjesta.Koji peder jelda :mrgreen: :mrgreen: .I ko za kurac počne padat kiša,a dečki fino put Selca :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
 
Prognoza Meteoroloska stanica Paris : za 15/02 Grobnik , Croatia

Sobzirom da za Grobnik u Fr. ima dosta velikog interesa od par dosta velikih moto Timova (a slucajno sam s njima u nekakvom skromnom kontaktu da bih im pomogao oko nekih stvari) pitao sam ih za njhovu satelitsku prognozu za Vas dio zemaljske kugle na sta su mi vrlo rado dali odgovor
Vrijeme dosta hladno suho ali suncano mogucnost slabog vjetra SI temperatura max do 10c° oko polovice dana .

Jacina vijetra ne zabranjuje upotrebu ROSTILJA i prirucnog matrijala , pogotovo ako ce Komesar Vec biti u blizini istih .

Dobar tek zele Vam : Team AlmetMoto , MotoMax Team , StockMoto Team , Goloiesses Yamaha Team
Pozdrav Slavek Fr. Team , vidimo se :mrgreen: :wink: :peace: (y) :yikes: :B:
 
Slavek
Naravno da je aparatura samnom!Pa nebu valda sve kod Cigare jel on nebi došel ni do Jaske a već bi sve bilo ispečeno,popapano i probavljeno :wc:I samo bi iza sebe ostavljao mine
:shock: :D :mrgreen:
 
Gigo said:
Slavek
Naravno da je aparatura samnom!Pa nebu valda sve kod Cigare jel on nebi došel ni do Jaske a već bi sve bilo ispečeno,popapano i probavljeno :wc:I samo bi iza sebe ostavljao mine
:shock: :D :mrgreen:
Pa gdje si Gigo Legendo , kak je Dapa ? Vidis li Peru varalicu ? kaj ima s njim ? Kad idemo malo skijati jebes Grobnik moras nositi NAFTERICU i metar drva da se zgrijete
Pozdrav
 
....

kaj Vama koji dolazite na Grobnik s kontineta ne bude smetao snjeg :shock:

nema ga - ima ga...
 
Slavek Francuz said:
Gigo said:
Slavek
Pa gdje si Gigo Legendo , kak je Dapa ? Vidis li Peru varalicu ? kaj ima s njim ? Kad idemo malo skijati jebes Grobnik moras nositi NAFTERICU i metar drva da se zgrijete
Pozdrav

Ma kakva nafterica.Dost bu i brlja zagrijanuša!Il kuhano vinčeko i to naravno od Honda-bikera jer je njegovo najbolje :drunk:
Kaj buš i ti došel na zagrijavanje???
 
Kakav snijeg ?
Ako misliš po putu, pa što nas briga snijeg po putu. Motori su neku u kombijima, a neki na prikolicama.
Ako misliš na snijeg na stazi, opet ??
 
Sasa MK Motori said:
Kakav snijeg ?
Ako misliš po putu, pa što nas briga snijeg po putu. Motori su neku u kombijima, a neki na prikolicama.
Ako misliš na snijeg na stazi, opet ??

Ahh sorry...

tako vi dolazite, mislio ja da s motorcycle krećete na put pa kroz snježnu idilu našeg G. Kotara..

Staza je Suha, tamo nema snjega ok, ok :wink:
 
Diver said:
Sasa MK Motori said:
Kakav snijeg ?
Ako misliš po putu, pa što nas briga snijeg po putu. Motori su neku u kombijima, a neki na prikolicama.
Ako misliš na snijeg na stazi, opet ??

Ahh sorry...

tako vi dolazite, mislio ja da s motorcycle krećete na put pa kroz snježnu idilu našeg G. Kotara..

Staza je Suha, tamo nema snjega ok, ok :wink:

Ali ga lako vjetar dopuse s Jelenja na Grobnik pa bute se maloi skijali pa kaj tu ima lose :mrgreen: :mrgreen: zastupanje svih sportova na jednom mjestu :wink: :mrgreen: