Grobnik 18.-20.6.2010.

Gigo

Active member
Čudno da nitko ne spominje utrke ovog vikenda na Grobniku a još samo 2 dana do vjerujem najuzbudljivijeg vikenda na Grobniku.Bar što se tiće moto utrka...
..voze se utrke AA,PH brzinaca i oldtimera,World Sidecar F1 i ICGP  (y)!!

 
Oldtimerima u PH su složili satnicu - nema šta.. Zadnja rupa na svirali, kao i dosad...  :paper:
 
Eno je u privitku u prvom postu ove teme...  :paper:
 
...sva sreća da bude opet kiša padala...      :palacdolje:
 
69 said:
...sva sreća da bude opet kiša padala...       :palacdolje:
U subotu bar ne bude puhalo (kaže prognoza bez vjetra), a u nedjelju sjeveroistočnjak (komotno čitaj bura).. Eto, bar zbog vjetra bude PH prošao bolje od AA... :roll:
 
Evo su jucer "na suho" u ono uru vrimena sto sam bio gore dvojica izletila sa staze.
Vise se je prva pomoc vozila po pisti nego sidecar.
Ne znam kako su prosli, nadam se... s laksim ozljedama.
 
Ceki said:
Berto Camlek 1:27.852, jer to kakva greska ili ?  :misli:


nikakva greška..leteći drugi trening..  :cheer:

bit će dobra trka sutra  :mrgreen:
 
Camlek! 1:27.852 :eek:hne:  :shock: :shock: :shock:
 
bilo suho za prvu trku (y)
 
Kizo said:
A di si ti?


radim i izgleda polako moram odustati od ove sezone...      :palacdolje:
ali, pusti sad to. nevjerojatno kako se malo piše o događanjima na Grobniku. milion klasa i prvenstava, plus svjetsko prikoličara, a mi smo ovdje još na prvoj stranici...        :shock:
 
69 said:
radim i izgleda polako moram odustati od ove sezone...      :palacdolje:
ali, pusti sad to. nevjerojatno kako se malo piše o događanjima na Grobniku. milion klasa i prvenstava, plus svjetsko prikoličara, a mi smo ovdje još na prvoj stranici...         :shock:
Malo se pise ko i o Mladini u kojoj je Europsko prvenstvo na kojem nazalost nisam prisutan,a i prosal uz Grobnik danas i tam nisam stal.Sranje !
 
Danas je Grobnik podsjećao na nekad, naravno kad je riječ o svjetskom prvenstvu prikoličara. Naravno nije bilo kao u košnici ali obzirom na cijelonoćni prolom oblaka koji se nastavio i cijelo jutro došlo je ipak dosta ljudi a uz odličnu utrku i vožnju po kiši najvećih svjetskih majstora pružilo je pravi užitak , ........ocjena 5
Klase 125gp i 125sp vozile su skupa također po kiši i zbog konkurentnosti takmičara unutar klasa bilo je neizvjesno do samog cilja , ...ocjena 5

SSt 1000 , staza još uvijek mokra al bez kiše, neznam dal ih je bilo sve skupa šest, dakle utrka bez veze za gledat s razmacima od parsto metara gdje je nakon dva kruga tempo pao na vozikanje samo da se završi i pokupi bodove  ....ocjena 2 (pokonjena dvojka)

Supersport 600 , konkurencija za AA dost kvalitetna a i nešto borbe na stazi probudilo je publiku nakon 1000-uspavanke  ....ocjena 3

Stock 600, interesantno jer je bilo nešto domaćih vozača ali sve skupa ....ocjena 3

Superbike, svi koji su ostali i preživjeli današnji dan najviše su očekivali ovu utrku zbog očekivanog troboja Jerman, Di Vora, Camlek, a naravno nakon Camlekovih 1,27.8 na treningu bilo je i razloga, no utrka je prekinuta nakon pada trojice vozača u dvojci , a nakon ponovnog izlaska na stazu Camleku je u krugu zagrijavanja stao motor u rupi tako da se priča svela na dva imena iz početka priče ... ocjena 3

Vjerojatno će netko staviti rezultate ali netreba se hvatati za vremena jer su uvjeti bili od proloma do sunca a trebalo se nekako snaći i preživjeti ovaj dan, kako na stazi al bogami i gledateljima uz stazu. U svakom slučaju čestitke vozačima i brz oporavak dečkima na Sušaku. (y) 
 
Čuo sam da je bio gadan pad/sudar. Šteta za Camleka.
Sve čestitke Lolu (y)