Grobnik PH 26-28.06.2020.

Kad sam bio zadnji put gledati bobo je vikao da je jedan vozio 1:28:1. Pa sad ako je to stvarno bio rezultat amatera onda ovo za profesionalce i nije neki rezultat.

U brzo je ovo itekako sto su nasi danas vozili

ti racunaj koliko nasi u PH uopce treniraju

evo ti primjer Alde koji je zadnju trkacu sezonu odvozio 2011 i onda se ove godine vratio... vozio krizevce i sad grobnik

ne vjerujem da je bas puno u ovoj pauzi od utrka (8-9 godina) puno trenirao na Grobniku

tako da sad opalit 1.28.9 je vise nego dobro
 
Prosle godine na treningu u klasi SBK za alpe adriu je Renato Novosel okinuo 1.27.6 i to je najbrze hrvatsko vrime na grobniku
 
U brzo je ovo itekako sto su nasi danas vozili

ti racunaj koliko nasi u PH uopce treniraju

evo ti primjer Alde koji je zadnju trkacu sezonu odvozio 2011 i onda se ove godine vratio... vozio krizevce i sad grobnik

ne vjerujem da je bas puno u ovoj pauzi od utrka (8-9 godina) puno trenirao na Grobniku

tako da sad opalit 1.28.9 je vise nego dobro
Nisam ni mislio da je ovo sporo ali očekivao sam više s obzirom da se priča da je staza danas brža nego prije. Kad se uzme da usporedba s prije 10g. današnji motori su sigurno brži i bolji,staza je brža i bolja i onda 1 sekunda bolje vrijeme od prije 10g mi ne zvućibaš puno(i to u usporedbi sa Hrvatskim vozačem prije 10g je sekundu bolje,jerman je vozio to vrijeme prije 10g)
 
Pa on je vozač koji je vozio Moto GP, dakle najbolji od najboljih na svijetu, na motoru koji je vjerojatno po specifikacijama bolje pripremljen od bilo kojeg ko vozi naše prvenstvo. Da ja vozim prvenstvo Hrvatske i da sam na 2 sekudne od jednog moto GP vozača, ja bi bil sretan.
Imaš pravo (y)
 
Šta su počeli talijanski bookeri organizirat prvenstvo Hrvatske?????
Jbt.... :-((((
 
  • Sad
Reactions: go-go
evo šta piše na stranici grobnika, ni slova..

Screenshot_20200628-070741_Chrome.jpg
 
Kad sam bio zadnji put gledati bobo je vikao da je jedan vozio 1:28:1. Pa sad ako je to stvarno bio rezultat amatera onda ovo za profesionalce i nije neki rezultat.
Pa zadnji put je bobo vikao bas za Aldu Simonovica i to vrime 👍
 
Šta su počeli talijanski bookeri organizirat prvenstvo Hrvatske?????
Jbt.... :-((((

Da si bio prosli vikend s nama u Krizevcima bi znao sve :rolleyes:

a lipo sam ti poslao poruku:D
 
Samo da znaš,razmišljamo da te privremeno izbacimo iz Hrvatskog Kawasaki fun cluba.
Za početak te nećemo pozdravljat na cesti :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: pikacu79
Ima li što danas na stazi ili da odem na plažu 😷
 
Ima li što danas na stazi ili da odem na plažu 😷
Ima druge trke prvenstva Hrvatske... A iza toga stignes i na plazu, s obzirom da ti more nije bas daleko 😁
 
Samo da znaš,razmišljamo da te privremeno izbacimo iz Hrvatskog Kawasaki fun cluba.
Za početak te nećemo pozdravljat na cesti :mrgreen:

nemoj tako

danas sam u zelenim bojama :mrgreen: