Grobnik PH, AA, prikolice 20.-22.08.2021.

karadolo46

Well-known member
96718515-D023-44BC-A584-5B3E2BD8F862.jpeg
 
  • Like
Reactions: go-go and bolcic
vidio bi ga ja na tuonu..
1.28.000 na krugu zagrijavanja, u utrci pikiram na 1.24.984, jedino ne kužim zašto nitko ne vozi utrke sa njim, možda ona fora da motor ne smije bit stariji od 8 ili koliko već godina
 
  • Like
Reactions: go-go
1.28.000 na krugu zagrijavanja, u utrci pikiram na 1.24.984, jedino ne kužim zašto nitko ne vozi utrke sa njim, možda ona fora da motor ne smije bit stariji od 8 ili koliko već godina
Navodno da je prejak za konkurenciju
 
  • Haha
Reactions: Igor28
Nema slika....,nije se dogodilo :))
 
Filla na treningu u SBK jutros 1.25,455

u trci mu na ciljnoj u drugom krugu otpalo nesto s motora pa odustao... steta

pobjedio Jerman, Prasek drugi bio.

tomasini cijelu trku drzao drugo mjesto do dva kruga pred kraj kad je u dvojki kliznuo.. inace vrhunska voznja
 
  • Like
Reactions: go-go
Od nasih u klasi 300 david di lenardo cetvrto mjesto, niko kordic peti... lipa voznja... vremena oko 1.42

u klasi 600 od nasih Trevisan drugi, Visak peti, Majcan osmi, Dominik Buterin 11 , antonio ciko 12, davor marincic...
 
  • Like
Reactions: go-go
U klasi sst1000 od nasih visak 7, maric 11, Trtanj 15, Vitic 17

pobjedu odnio Filla tu s Bmw-om 1.28,2

drugi David Bozic
 
  • Like
Reactions: go-go
U 125 par vozaca

tu je lipu voznju odradio mali Karlo Grsic ... decko ima 15 godina. Drugo mjesto osvojio iza Davora Buntaka...

Cak imao skoro sekundu bolji najbrzi krug, al kroz cijelu utrku ipak Buntak uspio odnesti pobjedu...

I sad bas kako smo gore komentirali ... sve klase idu s vremenima prema dole jedino klasa 125 ide kontra...

danas se recimo ta klasa ili ono sto je jos ostalo od nje vozi na vremenima oko 1.50... danas i sporije... najbrzi krug 1.51,3

dok je unazad cca 10 godina ta klasa se vrtila oko 1.45

konkretno rekord klase drzi Dominik Nervo 1.44,xxx

moj kolega koji je jos 2001 bio viceprvak u toj klasi sa hondom NSR je najbrze isao 1.47,3

steta za tu klasu sto propada jer je po meni super ulaznica u svijet trka s obzirom da nije toliko financijski teska kao sad ova recimo 300 klasa, a lipo se to da vozit, natjecat i zabavit se
 
Baxy baci kakav izvjestaj poslije danasnjih trka za nas koji danas nismo na Grobniku 😀