Grobnik

Gigo

Active member
Možda znate, al eto za one koji neznaju I da ne kažete da niste obaviješteni!!
Ovaj vikend na Grobniku se održava zadnja utrka sezone PH u svim klasama brzinaca i oldtimera!!!!I to sve u sklopu ALPE ADRIA PRVENSTVA!
Naravno nastupit će i 11(bar se nadam) natjecatelja MK''Motori''
Klub se bori za 1.mjesto U OLDTIMERIMA a RACING TEAM MOTORI ima to osigurano :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dođite i pogledajte sigurno će biti puuuuno dobrih utrka!!! :cool:
 
Dal se može gdje pročitat bodovno stanje po klasama kako PH tako i za AA kup....?

Obzirom da bi minimum pristojnosti organizatora bio da se uz plaćenu ulaznicu može dobiti i nekakva startna lista sa bodovnim stanjem , teško mi je to zamisliti da će se dogoditi pa molim tko ima informaciju da je proslijedi kako bi bar čitatelji ovih stranica mogli sa zanimanjem pratit, a ne ko ovce lizat ogradu i blejat u prazno.....
 
Ovakve teme se prate na motoplus-web.de , barem svi mi koji s tim imamo veze. Tamo na forumu imaš bodovnu situaciju. Gigo, tebi i oltimerašima iz kluba želje za prvo mjesto a ovim brzincima želim "samo" puno uspjeha i sreće. Za prvo mjesto ne mogu jer je gužva velika a puno vas je u igri...ajde ipak, onako iskreno, mislim da je vrijeme da se Keca zbaci s trona. A još kad bi i naslov otišao u MK Motori bilo bi fantastično. Nadam se da se glavni akter prepoznao. :wink: :mrgreen: :mrgreen:
Vidimo se na Grobniku.
 
Hvala na obavjesti...i na informaciji jer...kad sam ja "s tim imao veze" onda su imena bila ispisana na startnoj listi uz ulaznicu. Vremena se mjenjaju...jebiga , zaostao sam.
 
Kaj se čudiš , pa kad ni GP ni SBK ne dojdu do izražaja od silnih tema "kakav kotor kupit" , "kacige ili čelave glave" , "koja boja resica na volanu" itd . !!!
 
Poredak klubova, timova i pojedinaca prije zadnje utrke na Grobniku.
Kod pojedinaca se dvije utrke odbijaju, pa je broj kombinacija nevjerojatan! :)



 
Do sada sam imao previše posla oko izmišljavanja novaca za utrke i nošenja svetog imena MK Motori po raznim stazama. :wink:
Svakako ću napisati nešto sada, kada prestanu nervoze oko pripremanja motora, utrka i ostalih problema.
 
Šta ti vrijedi i da ti Rossi piše kad nema odaziva. Ne vjerujem da se baš nitko ne bi sjetio otvoriti topic na određenu temu nakon objave na stranici... jednostavno nema interesa.
 
mate said:
Šta ti vrijedi i da ti Rossi piše kad nema odaziva. Ne vjerujem da se baš nitko ne bi sjetio otvoriti topic na određenu temu nakon objave na stranici... jednostavno nema interesa.

Graziano ili? :mrgreen:
 
Gle, ovi noviji clanci redom svi imaju preko 1500 citanja, neki i preko 2000, sad koliko je to slab interes nisam siguran, ja vidim veci problem u forumu. Mislim po statistikama (ne samo mojim) poznato je da mali broj ljudi sudjeluje na forumima, zato ja uopce ne govorim ovdje o forumu.

Nemoj zaboraviti jednu stvar, jos uvijek statistika stranice raste, koliko sam bacio pogled neki dan, sada je preko 2500 uniqua dnevno, to nikako nije mala stvar. Zato mi je cudno da nekima nista ne znaci da o jednom sportu koji je tako i onako za kurac zastupljen u svim medijima ne cita barem tih skromnih 1000-2000 ljudi.
 
Sasa MK Motori said:
Gle, ovi noviji clanci redom svi imaju preko 1500 citanja, neki i preko 2000, sad koliko je to slab interes nisam siguran, ja vidim veci problem u forumu. Mislim po statistikama (ne samo mojim) poznato je da mali broj ljudi sudjeluje na forumima, zato ja uopce ne govorim ovdje o forumu.

Nemoj zaboraviti jednu stvar, jos uvijek statistika stranice raste, koliko sam bacio pogled neki dan, sada je preko 2500 uniqua dnevno, to nikako nije mala stvar. Zato mi je cudno da nekima nista ne znaci da o jednom sportu koji je tako i onako za kurac zastupljen u svim medijima ne cita barem tih skromnih 1000-2000 ljudi.

Nekak si mislim, za ovu popularizaciju moto sporta u nas 'rvata. Ajmo se mi ljepo na sljedećem Grobniku dobro potuč...počupat klupe sa tribina, razvalit ogradu...sigurno bumo dobili medijsku pozornost :roll:
 
Bandit said:
mate said:
Šta ti vrijedi i da ti Rossi piše kad nema odaziva. Ne vjerujem da se baš nitko ne bi sjetio otvoriti topic na određenu temu nakon objave na stranici... jednostavno nema interesa.

Graziano ili? :mrgreen:

Ne Graziano, nego onaj mali, Valentinov polubrat. :mrgreen:
S., nemoj odmah skakat na mene, jednostavno sam rekao da nema interesa za moto sport. Ja isto ne govorim o forumu. Nije to nikakava kritika na ničiji račun. Dapače, što se više piše to bolje. Može i deset tisuća ljudi to pročitati ali feedback je taj koji pokazuje zanimaciju. Moje je mišljenje da ljudi to otvore i eventualno pročitaju čisto iz dosade ili navike. Da ih zanima sigurno bi i komentirali.