GS 1200 Adventure 2008 100 000 km - kupiti ili ne?

tomo3 said:
Črni, budimo realni, na BMW se ne možeš popeti.
mogu,bez brige tomo,ali me brine kaj ljudi kupuju kante od bmw i onda se voze maksimum do senja ili varazdina,da ipak to nije do kvalitete ili sve sam dao za bemburu a nemam za gorivo?
 
tomo3 said:
Črni, budimo realni, na BMW se ne možeš popeti.
jedan nama poznati ,znas na koga mislim,mogo je birati izmedju nove tenerke i novog gsa,znas kaj je uzeo i kaj veli,ja sam istog misljenja,posto sam vozio i jednog i drugog
 
črnomerec said:
jedan nama poznati ,znas na koga mislim,mogo je birati izmedju nove tenerke i novog gsa,znas kaj je uzeo i kaj veli,ja sam istog misljenja,posto sam vozio i jednog i drugog
Umisto Africe
A je pametan.........


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
črnomerec said:
jedan nama poznati ,znas na koga mislim,mogo je birati izmedju nove tenerke i novog gsa,znas kaj je uzeo i kaj veli,ja sam istog misljenja,posto sam vozio i jednog i drugog
Malo se zezamo,...znam, bili smo se zamijenili za motore on meni ST ja njemu KTM. Nakon 500 m zahvalili jedan drugome i nastavili svak na svom...
 
Moj dojam je da kad voziš KTM srčeko ti žestoko lupa, okice ti se cakle, ruke se znoje. Ista je stvar kad trebaš ići na servis. Super Tenere je jedan vrlo solidan motor. Dosadniji od GSA. Ništa više, ništa manje.
 
tomo3 said:
Moj dojam je da kad voziš KTM srčeko ti žestoko lupa, okice ti se cakle, ruke se znoje. Ista je stvar kad trebaš ići na servis. Super Tenere je jedan vrlo solidan motor. Dosadniji od GSA. Ništa više, ništa manje.

Vidis kako posjedovanje jedne marke motora iskristalizira dilemu oko odabira opisnog pridjeva za....hm.... sve druge.

:mrgreen:
 
Kupi ga ali ga i održavaj[emoji106][emoji106]
Vozio sam i vidio motore koji su imali i po 50,70 godina, vidio sam i 125cc koji su prošli zemaljsku kuglu 2 puta.. Samo probaj malo spustiti cijenu[emoji106]

Inviato dal mio LLD-L31 utilizzando Tapatalk

 
Karavan koji misli da je ofrouder, sa reli motorom na plin.
Pa kome ne bi trebao dusobriznik.
Ovo i teoretski izgleda glupo, kamoli u praksi.
 
Kad sam prvi put zagledao u boxera benveja, tad je jedan poznanik dovezao r850 iz devedestosme kod nas u grupu, prvo pitanje kohe sam postavio je bilo, druze, gdje se to lozi.
 
R1250GS
 

Attachments

  • IMG-da2a4bfef696d4f983bc46e2cb88216d-V.jpg
    IMG-da2a4bfef696d4f983bc46e2cb88216d-V.jpg
    143.9 KB · Views: 156
svako govno smrdi..ali neki kazu moje govno ne smrdi nego mirise :mrgreen:..tako se svaki motor kvari..u konkretnom slucaju ok kod suzangija pucali ramovi al to je bilo 2006..poslije se nije tako cesto desavalo al kod bmwovog superuberspeceshhutleaparebacilevergovno ovjesa se to desava i na novijim modelima :mrgreen:..postavlja se piptanje ko je ovde lud..ponosni vlasnici GS govneta svapskog ili ostali koji seru po bmweju a nemaju para da kupe..ili imaju al nisu pali s kruske :mrgreen:

za pokretaca teme nek pogleda drugi post a ostalo nek zanemari :mrgreen:
 
Mene zanima je li GS kvarljiva roba ili nije. Dobijam različite informacije. Uglavnom je odgovor da se ne kvari i da su servisi jeftini. (Zračnjak) Ako netko kaže da se GS pokvario, normalno da je. U Hrvatskoj ih je možda 6 tisuća. Koliko je ST, CT, AT? Desetak komada? Šta kaže statistika? Naklapanja je na forumu dovoljno.