GS 1200 Adventure 2008 100 000 km - kupiti ili ne?

Boris87 ima odgovor.
 

Attachments

  • 2222.jpg
    2222.jpg
    61.6 KB · Views: 196
gastajbarter said:
svako govno smrdi..ali neki kazu moje govno ne smrdi nego mirise :mrgreen:..tako se svaki motor kvari..u konkretnom slucaju ok kod suzangija pucali ramovi al to je bilo 2006..poslije se nije tako cesto desavalo al kod bmwovog superuberspeceshhutleaparebacilevergovno ovjesa se to desava i na novijim modelima :mrgreen:..postavlja se piptanje ko je ovde lud..ponosni vlasnici GS govneta svapskog ili ostali koji seru po bmweju a nemaju para da kupe..ili imaju al nisu pali s kruske :mrgreen:

za pokretaca teme nek pogleda drugi post a ostalo nek zanemari :mrgreen:

Da, da... Kada rikne Japanac, onda je to normalno i ok. Kada je to BMW, onda se upire prstom.
 
Glaky said:
Da, da... Kada rikne Japanac, onda je to normalno i ok. Kada je to BMW, onda se upire prstom.
meni japanac nikad nije riknuo,a napravio sam sa njima oko 300000 km,bmwa su mi do sada dva,auta,ali njih zena vozi pa mi je svejedno :mrgreen:
 
črnomerec said:
meni japanac nikad nije riknuo,a napravio sam sa njima oko 300000 km,bmwa su mi do sada dva,auta,ali njih zena vozi pa mi je svejedno :mrgreen:

Nisu ni meni ali znam koji su se dobro našarafili na Japancima. Niti jedno niti drugo nije statistika.
 
seki22 said:
ebe7e0b6a220fb111098d92e67c847b2.jpg

Vlasnik benvea ceznutljivo gleda


Sent from my iPhone using Tapatalk
ako je to vlasnik bmwa onda je to to,tako ih zamisljam,vjerovatno i traper jakna bez rukava ispod!stari debeli prdonja!
 
MARINS said:
Boris87 ima odgovor.

Da pukle vilice na nekvalitetnom bmw a auto stoji tu aamo zbog slike isto kao sto se banane slikaju uz nesto da dobijes dojam velicine. Sigurno nije letio pa zviznuo u auto.
 
biker4life said:
K5/K6 GSX-R1000

dešavalo se, bio je i opoziv, ako se dobro sjećam var na rami je bio sporan...

Sjecam se da je i Yamaha na FZ1 2006 isto imala problema sa ramom.
 

Attachments

  • IMAG3447.jpg
    IMAG3447.jpg
    79.9 KB · Views: 143
Glaky said:
Gleda šta je to na njoj što toliko košta...
Ja ću ti reći. Ništa
Ko kaze da kosta
Jeftina za popizdit


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
seki22 said:
Ko kaze da kosta
Jeftina za popizdit


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ova koju gleda dođe preko 140000 kn. Ispravi me ako griješim.
Vidio sam već tvoje komentare o cijeni.
 
Glaky said:
Ova koju gleda dođe preko 140000 kn. Ispravi me ako griješim.
Vidio sam već tvoje komentare o cijeni.
Pa ovo je stari model koji istini za volju dode nov iz ducana 133 iljade i ako jos akcija traje 122 iljde
Novi model i nova iz ducana 143 iljde kn
Sa ES 155 iljda
I to je skupo a posto je Honda Japanac moze se bez problema kuoit polovna stara godinu dvi za 30,40% manju cijenu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
biker4life said:
prvi put čujem za taj problem, a između ostaloga, davno sam i imao taj motor, pa kasnije i FZ8 sa istom ramom...


pa u to vrijeme su pisali :LOL:

ne treba takve stvari uzimati osobno, ostavlja se dojam sektaša :mrgreen:

Stvarno.. :shock:
Tako to znači  ide.. :mrgreen:
 
Moje je mišljenje kako sve ovisi o namjeni motora, pa tako, ako ćeš raditi 15-20k km godišnje razmisli o kupnji motora s manjom kilometražom, a ako ćeš raditi oko 5-8k km ovo ti je ok... samo probaj spustiti još cijenu, barem za 1k €.

Također razmisli da li je R1200GS, odnosno općenito BMW, pravi izbor za tebe. S obzirom da želiš kupiti GSA s toliko km, očito si na gornjem rubu budžeta, pa budi svjestan da je održavanje poprilično skupo, pogotovo ako se radi o većim kvarovima ili nužnim servisnim zahvatima, a koje na ovoj kilometraži možeš očekivati.

Na koncu savjet iz osobnog iskustva, GS ili GSA, 2009-2013, sa što manje km, ali ne više od 50.000km, uz koju tisuću € više od onoga što namjeravaš dati za ovog i miran si duže vrijeme.
Strpi se, traži, uvijek se nešto takvo pojavi u oglasnicima.

I imaj na umu da sigurnost i bezbrižnost, pogotovo na dužim putovanjima, nema cijenu!
 
Glaky said:
Imaš dvije na njuškalu, pa pogledaj. Pitam se zašto ih prodaju.
Africe
Ima Sago prodaje novu iz ducana i ona crvena
Covik uzea plavu DCT 2019 god i prodaje svoju staru iz 2016

Odustani.....nemos pobjedit nikako.......
Neznas sa kime imas posla


Sent from my iPhone using Tapatalk