GS-911 Diagnostic tool

bocojaki

Well-known member
Pozdrav

Zanima me jel neko od vas koristi ovu spravu?
Meni se čini interesantna prvenstveno jer se mogu resetirati najave servisa nakon obavljanja istog da izbjegnem odlazak kod tomića jer neželim više tamo ni kune ostaviti.

bocojaki said:
Evo ovako sam ja dobio informacije od servisa u tomiću.
Svako vozilo se spaja na kompjuter i te podatke vide u tvornici uz još opis kvara i nekih podataka koji se ručno unose.
Na osnovu toga u centrali odlučuju dali to prolazi pod garanciju. U ovom slučaju ne jer kako kažu svaki bi se vlasnik trebao brinuti o akumulatoru tokom zimskog perioda. Nakon dopisa da je akumulator bio izvadjen, napunjen i skladišten na sobnoj temperaturi krivnja se prebacuje na dilera jer je motocikl kod njih stajao 8 mijeseci prije kupnje. I ja sam mišljenja da bi u ovom slučaju tomić trebao reagirati ili dati novi akumulator.
Umijesto toga tomić sliježe ramenima i priča priču kako tvornica neprizna garanciju u ovom slučaju a kako da on dokaže da je akumulator bio punjen i pravilno održavan...

P.S. Akumulator ima naljepnicu s žigom datuma 15.03.2011 zato sam i požurio s riješavanjem prije isteka godine dana.

Osim toga ima mogućnost kompletne dijagnostike i očitavanje iste na mobitelu što nije loša stvar s obzirom koliko elektronike ima na ovom motoru.
350 dolara nije tako stračno kad znamo da prvi servis kod homića iznosi 1500 kn za promijenu filtera ulja i ulje koje košta 600 kn.

Jel zna netko nešto iz prve ruke ili ako ima neko iskusniji s malo vremena da prouči spravu i software pa da kaže nešto više.
Možda ima nešto slično pod drugim nazivom za šta znate da je bolje  :misli:

GS-911 Diagnostic Tool

http://www.hexcode.co.za/shop
 
Malo sam skeptičan što se tiče ovih s ebay-a, frend kupio a dobio kinesku kopiju, izgledaju identično...
 
gorank said:
Da posudim tebi!

Meni ne treba iz dva razloga ,to vec imam na motoru a i ubrzo dolazi drugi a ovaj će promjenit vlasnika
 
vickodu said:
Meni ne treba iz dva razloga ,to vec imam na motoru a i ubrzo dolazi drugi a ovaj će promjenit vlasnika
Ako imas ti onda imam i ja???
Sta dolazi?
 
gorank said:
Ako imas ti onda imam i ja???
Sta dolazi?

Ne dolazi ništa .Na satu stisnes one dvije puce zajedno,das kontakt,cekas desetak sekundi .Izpise ti diag. Pustis puce ,opet stisnes oba dvije i Ides  u diagnostic mode  :wink:
 
danijel044 said:
Je većina ih je iz kine...

Pa šta veli frend..jel šljaka to?

Nemožeš skinuti software sa stranice nego ga dobiješ na cd-u pa to onda radi samo na laptopu i radi tak tak
 
vickodu,za koji motor to pricas?BMW?jel ima tko kakav cd ili neki program za diagnostiku za cbr 1000,2005god?