GS ILI RT 1250

RT uvijek prije nego GS. Pravi touring motor lakše kategorije kojeg možeš relagtivno lagano baciti po zavojima. Možeš i GS-a ali on nema toliko dobru zaštitu od vjetra plus koferi na RT-u se mogu zakljućavati pa ima i opciju radara što npr K1600 nema??? Zbog čega ne znam. Ugl probaj pa javi....
 
Našao si mjesto za savjete😳
 
  • Like
Reactions: JosoGT46
Čovjek je pitao za prave motore, nije mu do zajebancije, zato prekoči tog Stroma...

UGlavnom, neka odluči prvo sam sa sobom što ga interesira i za što mu bajk treba, jer RT ili GS je malo čudan izbor, ovisi kakove su osobne preferencije... od dizajna, namjene, mogućnosti kretanja samo po cesti ili i malo više itd itd.
 
  • Angry
Reactions: strom 1000 rider
Što se tiče RT mislim da je malo preglomazan, a Gs gdje se god okreneš barem 5 kom
(y)

ako baš mora biti BMW onda RS, ali sa agregatom od XR-a :mrgreen:

...kada sam svojevremeno i sam razmišljao o tome da li
ću se ubuduće uglavnom voziti sam ili i ženu, pa vagao da li
RS ili Kawu SX, ipak bi uzeo SX-a

ova dva koja su u opciji, da dobijem
npr. sutra na lutriji, odmah bi prodao :mrgreen:

i jedan, samo za zabavu OFFTOPIC YT za kraj ;)


u principu, stvar osobne preferencije pojedinog modela, kao i kod većine vlasnika motora (y)
forum ti tu ne može pomoći
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Village
stvar osobne preferencije pojedinog modela, kao i kod većine vlasnika motora (y)
forum ti tu ne može pomoći

Apsolutno, potpisujem.

Toliko je tu parametara o kojima se ne razgovara i koji se ne navode, a koji u konačnici odnose prevagu... to stvarno svatko mora znati za sebe, nije da nije slatka muka, ali znam i po sebi da me nekada od nekih motora odbio nekakav detalj kojeg tu nitko ne bi spomenuo ni pod razno...
 
(y)

ako baš mora biti BMW onda RS, ali sa agregatom od XR-a :mrgreen:

...kada sam svojevremeno i sam razmišljao o tome da li
ću se ubuduće uglavnom voziti sam ili i ženu, pa vagao da li
RS ili Kawu SX, ipak bi uzeo SX-a

ova dva koja su u opciji, da dobijem
npr. sutra na lutriji, odmah bi prodao :mrgreen:

i jedan, samo za zabavu OFFTOPIC YT za kraj ;)


u principu, stvar osobne preferencije pojedinog modela, kao i kod većine vlasnika motora (y)
forum ti tu ne može pomoći

Meni se RT uvijek sviđjao jer je jedini motor na tržištu s kompletnom zaštitom od vjetra i ispod 300kg. Sve ostalo je ili puno teže ili se više ne proizvodi (ili oboje). Kad je vani 1-2 stupnja, a do doma još 500km....
 
  • Like
Reactions: DADO+