GSR 600 2007 ! ! !

smile 77

Active member
Aug 13, 2010
2,335
0
36
43
St
darko_b said:
Ma nis, malo pogulio ruke i koljena. Nazalost iskustvo mi je preveliko s padovima tak da sam dobro reagirao na izletanje

Je gljiva je odradila vrhunski posao, al je vise nema  :mrgreen: :jesus:
bolje da  ti nije nista (y)
a slajderu je to posal :mrgreen:bitno da nema vece stete (y)

minotaur

New member
Mar 23, 2008
16
0
1
Sveta Nedelja
Gdje se vozite za ovo vrijeme blokada? I jel se vozite? Ja sam obisao zumberak i budinjak uzduz i popreko, vise nemam ideja tako da sva sreca da se u ponedjeljak ukidaju propusnice.. sljedeci vikend pada kava negdje na moru obavezno  8)

nisam bas slikao al evo jedna sa zumberka i garaze :)

Attachments

kubik

Active member
May 16, 2005
1,460
0
36
36
SB
Možda nekoga zanima - nakon prodaje motora ostao mi je vizir za GSR-a. Puigov, novi....nikad otvoren i montiran.
https://www.njuskalo.hr/moto-dijelovi-ostali/suzuki-gsr-600-puig-crni-vizir-oglas-31553818

rubberduck

New member
Dec 8, 2017
15
0
1
Rijeka
20200617_132458.jpg

Napokon sam testirao gume ozbiljnije, Zagreb-Pag - čak me i kiša/tuča ulovila na autoputu nazad - i jako sam zadovoljan kako se ponaša - morao sam usporavat dva puta naglo sa veće brzine po mokroj cesti i guma drži baš sam se sigurno sjećao, plače mi se šta ću ga se uskoro morat riješit...

Zaboravio sam napisat, vozio sam bike bio kod kolege forumaša - frulex - zadovoljan sa poslom, odradio ovaj standardni servis kako treba (gume/ulje/pločice), sredio mi je sranje s karterom i nabavio mi nazad stock volan.