GSR 600 2007 ! ! !

I stigle neki dan iz Germanistana.😁
 

Attachments

  • IMG-08e128821aec32e0209c9802b36ffc6e-V.jpg
    IMG-08e128821aec32e0209c9802b36ffc6e-V.jpg
    1.2 MB · Views: 0
Pozdrav ekipa!!
Novi sam u svijetu motora i imam jedno pitanje u vezi auspuha za gsr-a.
Volio bih staviti yoshimuru pa me zanima gdje u HR ili zagrebu bi mogao kupiti?
Na njuskalu nisam nista nasao,a niti nove nisam bas nasao da neko prodaje u ducanu.
Zahvaljujem na odgovorima!
 
Pozdrav ekipa!!
Novi sam u svijetu motora i imam jedno pitanje u vezi auspuha za gsr-a.
Volio bih staviti yoshimuru pa me zanima gdje u HR ili zagrebu bi mogao kupiti?
Na njuskalu nisam nista nasao,a niti nove nisam bas nasao da neko prodaje u ducanu.
Zahvaljujem na odgovorima!
Motori Grigić u Gorici tj Starom Čiču...
 
  • Like
Reactions: Yoshi
Pozdrav decki, novi sam u svijetu motora, uglavnom kupio sam GSR600 2009 godina, vozio sam se laganica nekih 500km i evo neki dan otisao do mora prvi put, i primjetio sam kad sam se vec vratio u zagreb da u cetvrtoj između 3500 i 4000 okretaja krene trokirat i kad se prođu ti okretaji bude dalje sve normalno, u drugim brzinama to nisam primjetio, imate li mozda ideju kaj bi to moglo bit?
 
Kreneš od jednostavnih i jeftinijih stvari, prvo isprazniš taj tank i natočiš novo gorivo. Ako je sve i dalje isto, promijeni svjećice. Kakvo je stanje ventila, faznog lanca i španera? Rastegnut lanac i lančanici na rezervi? Motor kupljen od poznatog vlasnika sa kompletnom servisnom poviješću ili preko oglasnika od "drugog" vlasnika sa 25-35 000 km, upicanjen i svjetli se ko pasja jaja 😁?
 
Meni se to desavalo i u drugoj i trecoj brzini..nebitno.
Promjenio svijecice i ok je sad.

Da,neki osjecaj kao da na vrhu gasa izmedju 3k i 4k okretaja ne dobiva dovoljno benge.Cudno nest.
 
  • Like
Reactions: kreso_0
Promjenio sam svjecice, bilo je sve oke nekih 2k km i evo opet je poceo i to bas kad sam nasipao gorivo na ini jer jbg morao sam.
I sto si na kraju napravio?
Evo sad je vec dosta vremena proslo odkad sam imao taj problem..nesto kao malo da se buni(cuje se po zvuku) mmalo dam gasa i sve ok bude