GSX-R 750 (1994)

Strava.... meni je to i danas sinonim za prvi pravi R ikada. Moze li se znati koji je to red velicine cijene?
 
Ovaj je najlepši ... baš mi je žao kaj sam ga 93 zabio u poštanskog kedija koji se polukružno okretao iza zavoja ... tri kralješka i koljeno strgano ...za mjesec dana letilo se opet , za far je služila lampa od emze ...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Uzas uzasa🤣 Bijeli je bio najmanje ruzan ali i on mi je bio šaka u oko.
 
Ovaj je najlepši ... baš mi je žao kaj sam ga 93 zabio u poštanskog kedija koji se polukružno okretao iza zavoja ... tri kralješka i koljeno strgano ...za mjesec dana letilo se opet , za far je služila lampa od emze ...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
E ta linija je i meni najljepša (meni osobno plavo/bijeli).
Takav rep bi volio vidjeti na svome.
Kupljen u Njemačkoj od prve vlasnice. Komplet servisna dokumentacija i papiri o tehničkim pregledima.
Motor ti je bonbon.
Predivan je
 
Da je zeleni i malo stariji, pa i RR, rekao bih drugo i prvo mjesto R-ova u povijesti.👍😄
Slike uskoro! I Slingshot, i H2, K2, a i N2. Sve u trkačoj, RR varijanti...

toecutter: u Zg ima GSX-R 750 94 SP limited edition, jednosjed, flah,itd, tvorničko stanje, vlasnik ne odobrava da stavim slike, jbga
 
U pm toliko je lijep da bi ga vozio bar dva dana prije nego bi ga izrezao u streetfightera
 
Slike uskoro! I Slingshot, i H2, K2, a i N2. Sve u trkačoj, RR varijanti...

toecutter: u Zg ima GSX-R 750 94 SP limited edition, jednosjed, flah,itd, tvorničko stanje, vlasnik ne odobrava da stavim slike, jbga
Ovakav ?

1618773932708.png


I samo jos jedna napomena da on tvornicki nije jednosjed nego dolazi sa poklopcem preko sica suvozaca i stafnama

Ali sve skupa jebeno ridak motor
 
Vozio sam se ovih dana malo s ovim starcem i oduševljen sam kako se fluidno vozi i ima dosta snage. Vjerovatno igra tu dosta ovaj kit dizne+auspuh (po riječima bivšeg vlasnika ima 130KS) jer motor zaista lijepo ide. Osjeti se nemir na malim okretajima i na mimimumu, ali to ima svoju čar.
Položaj mi nikako ne odgovara, odučio sam se od toga i osim šta me sad bole leđa popušio sam kaznu i ošla vozačka na 1 mjesec... :mad:
 
Vozio sam se ovih dana malo s ovim starcem i oduševljen sam kako se fluidno vozi i ima dosta snage. Vjerovatno igra tu dosta ovaj kit dizne+auspuh (po riječima bivšeg vlasnika ima 130KS) jer motor zaista lijepo ide. Osjeti se nemir na malim okretajima i na mimimumu, ali to ima svoju čar.
Položaj mi nikako ne odgovara, odučio sam se od toga i osim šta me sad bole leđa popušio sam kaznu i ošla vozačka na 1 mjesec... :mad:

Gdje?
 
Na mjestu na kojem su stalno i znam da su tamo (cesta Labin-Koromačno). Ali ovaj put su se dobro kamuflirali u žbunj i nisam ih skužio. Snimali su me sa kamerom. Prošlo je 10-tak auta i još nitko nije blendao...
Zaustavili su me kada sam se vraćao. Još ja stanem onako veselo...jer sam vozio polako i onda mi kaže da su me snimili u suprotnom smjeru.
Da se nisam vratio bio bih dobio kaznu poštom. Već je dosta njih na toj dionici nadrljalo i baš sam ljut na sebe jer znam da su tamo stalno i evo opet....
Sada ganjam da mi uzmu odmah vozačku , da mogu na putovanje koje planiramo za 1.6. :mad:
 
Last edited:
  • Sad
  • Wow
Reactions: thule_5689 and Nero
Na mjestu na kojem su stalno i znam da su tamo (cesta Labin-Koromačno). Ali ovaj put su se dobro kamuflirali u žbunj i nisam ih skužio. Snimali su me sa kamerom. Prošlo je 10-tak auta i još nitko nije blendao...
Zaustavili su me kada sam se vraćao. Još ja stanem onako veselo...jer sam vozio polako i onda mi kaže da su me snimili u suprotnom smjeru.
Da se nisam vratio bio bih dobio kaznu poštom. Već je dosta njih na toj dionici nadrljalo i baš sam ljut na sebe jer znam da su tamo stalno i evo opet....
Sada ganjam da mi uzmu odmah vozačku , da mogu na putovanje koje planiramo za 1.6. :mad:

Probaj se žaliti, ako si uredan, postoji šansa da će ti sudac umanjiti kaznu i eventualno ostaviti vozačku.
 
  • Like
Reactions: toecutter
Probaj se žaliti, ako si uredan, postoji šansa da će ti sudac umanjiti kaznu i eventualno ostaviti vozačku.
A teško, baš je bila akcija na motoriste...
A ne bi volio da mi je uzmu baš u 7 ili 8 mj.
To mi je prva kazna s motorom, a vozim >25 godina 🥴
Zadnje sam platio neko sitno prekoračenje s autom prije 3-4 godine
 
Pa onda bi ti trebali vratit vozacku, ja sam dobio kaznu i 3 mjeseca bez vozačke, napisao srcedrapajuću žalbu (motor mi treba za posao, bla bla, kajem se sto sam pogriješio i neću više, ubaciš da nisi ni kažnjavan) i vozačku vratili.
 
  • Like
Reactions: toecutter and Nero
Pa onda bi ti trebali vratit vozacku, ja sam dobio kaznu i 3 mjeseca bez vozačke, napisao srcedrapajuću žalbu (motor mi treba za posao, bla bla, kajem se sto sam pogriješio i neću više, ubaciš da nisi ni kažnjavan) i vozačku vratili.

Ista stvar, meni su i financijsku kaznu poprilično umanjili, isto bila akcija na motoriste.
 
  • Like
Reactions: Igor28
Pa onda bi ti trebali vratit vozacku, ja sam dobio kaznu i 3 mjeseca bez vozačke, napisao srcedrapajuću žalbu (motor mi treba za posao, bla bla, kajem se sto sam pogriješio i neću više, ubaciš da nisi ni kažnjavan) i vozačku vratili.
Vratio bi ti i ja, ovako je veća šansa za novo punjenje proračuna. :mrgreen:

Baš zato što ti je prva kazna isto se slažem da bi se trebao žaliti. Vozačku će vratiti gotovo sigurno a pretpostavljam i da ćeš proći s manjim iznosom.
 
Ajde vidjeti ću sutra šta će mi odogovoriti iz MUPa jer sam već zatražio oduzimanje odmah.
Ako mi ne odobre onda ću čekati rješenje i žaliti se po njemu pa nategnem onda da izguram ljeto.
A kaznu sam platio odmah (2000kn od propisanih 3000kn (ako platiš odmah onda je 2/3 kazne)).