GSX-R 750 K8

Vjerojatno izgledaš i zvučiš ko netko što te oće zajebat 😝
Ili jednostavno tražiš previše 😂
u tom zecu leži grm.....

a i da je regal klapasakija i bavil nove mitulje to je 300 evra prodal bi se davno prije ljudi vole sjesti vozit a ne ići koNbijom po nekretninu...

a tunja v4 ti je tu dolje u oglasima diablero... ta bi isto mogla rekorde vremenske rušit :)
 
u tom zecu leži grm.....

a i da je regal klapasakija i bavil nove mitulje to je 300 evra prodal bi se davno prije ljudi vole sjesti vozit a ne ići koNbijom po nekretninu...

a tunja v4 ti je tu dolje u oglasima diablero... ta bi isto mogla rekorde vremenske rušit :)
Pa bio je regan, zaboga! 😄

Gume su isto bile ok. 😁

Da, vidio sam temu. 😜
 
Do sad san kupija i proda dosta motora,neke čak i od frendova za koje san zna kakvi su pa san ima volje zajebavat se.Nema pušenja priče,objasnim ljudima šta se sve radilo na motoru,kako je skladišten i održavan i mogu reći samo da mi je svaki kupac reka da je motor bolji u živo nego na slikama,cijene ili nisu uopće korigirane ili minimalno od tražene....
Neke nisan čak ni prodava nego su me ljudi cijepili da prodam,to ne znači da san maher u prodaji nego više bolesnik u održavanju 🤣🤣
 
Meni su i za zx10r, i bmw rekli da bolje izgledaju nego na slikama, i usta im budu puna hvale, ali eurice niko ne vadi. 😄
 
  • Wow
Reactions: cadjo
Meni su i za zx10r, i bmw rekli da bolje izgledaju nego na slikama, i usta im budu puna hvale, ali eurice niko ne vadi. 😄
ja bi eurice izvadio, al ih nisam imao a ti si bio nestrpljiv... a i za eurice smo se skoro iz prve dogovorili...