GSX S1000 napokon pokucao i na moja vrata

meni osobno koliko su nam dali da vidimo do sad... one prednje ledice onako poredane ....nula bodova.
Ali o gustima se ne raspravlja. Svatko ima svoje...
 
Kaparim na neviđeno 😄 😄 😄
Imat će sigurno dobru elektroniku, nek poprave ovjes i možda skinu koju kilu i ja sretan. I ovih 150 na zadnjem kotaču kod mog mi je bilo više nego dovoljno.
 
koliko sam vidio, ide elektronika koja je na novom stromu, korner abs, mape, ...
ono sto je bilo lose je pumpa kocnice. crijeva, ... ne znam jel se tu sto promjenilo.
jedino ne kuzim, zasto paralelno ne izbace na istu foru F-a?
 
Ako me sjecanje ne vara, F su izbacili nakon N i prošli put. Ne dodaju li ovaj put opciju za integriranu prtljagu, bolje da ga i ne izbacuju. :mrgreen:
 
pozdrav,
vidim da ste ponosni vlasnik gsx-s 1000, ja sam ga isto kupio prije skoro godinu dana, pa me zanimalo dali vam se ikad desilo da... u hladnim danima kad motor stoji prilikom paljenja dok se ulje ne zagrije dođe do poteškoća za ubacivanje u ler? Dok je upaljen motor nisam mogao ubacit iz prve brzine u ler nego bi odmah "preskoćilo" u drugu. Isto tako iz druge u prvu. Pa evo s obzirom da imamo iste motore zanimalo me dali ste to primijetili.
lp,
Pozdrav..Koje ti je ulje u motoru? Jesi li radio servis na 1000 km? I ako jesi, koje su ti ulje stavili (gradaciju)?
 
Pozdrav..Koje ti je ulje u motoru? Jesi li radio servis na 1000 km? I ako jesi, koje su ti ulje stavili (gradaciju)?
pozz,
je servis je napravljen na 1000 km. Stavili su IPONE 10W40
I navodno to se dešava zbog hladnog ulja.
 
Da, dobro su ti rekli. Pitam te samo zbog ulja.. U našem servisu stavljamo Suzuki Ecstar 10W40 R7000, ili R9000 koje proizvođač preporuča i nikad problema s tim motorima.. Dobro su ti ulje stavili..
 
Da, dobro su ti rekli. Pitam te samo zbog ulja.. U našem servisu stavljamo Suzuki Ecstar 10W40 R7000, ili R9000 koje proizvođač preporuča i nikad problema s tim motorima.. Dobro su ti ulje stavili..
Hvala na informaciji.
...ovo na kraju "Dobro ulje su ti stavili..." da shvatim kao pohvalu, želim reći je stvarno ok? Jer ja na prijašnjem suzukiu sam stavljao samo Motul i bio sam zadovoljan. Nije mi baš drago da mi se to dešava na novom motoru zbog ulja...
 
Hvala na informaciji.
...ovo na kraju "Dobro ulje su ti stavili..." da shvatim kao pohvalu, želim reći je stvarno ok? Jer ja na prijašnjem suzukiu sam stavljao samo Motul i bio sam zadovoljan. Nije mi baš drago da mi se to dešava na novom motoru zbog ulja...
Nema ti kod mene nikakvih primisli:) ..IPONE je stvarno dobro ulje i dobro je da su ti ulili 10W40.. To me je zanimalo..
 
  • Like
Reactions: SHURE
Imao sam IPONE 10W-40 ali nisam imao taj problem, doduše motori su bili 125 i 450 ccm..
 
Kaparim na neviđeno 😄 😄 😄
Imat će sigurno dobru elektroniku, nek poprave ovjes i možda skinu koju kilu i ja sretan. I ovih 150 na zadnjem kotaču kod mog mi je bilo više nego dovoljno.
najgora stvar na suzukiju je elektronika
 
TC, ABS i ostala pomagala u usporedbi sa konkurencijom na Suzukiju rade grubo i nerafinirano... da se razumijemo, elektronika odradi, ali je to kod konkurencije puno finije i gotovo neprimjetno
 
TC, ABS i ostala pomagala u usporedbi sa konkurencijom na Suzukiju rade grubo i nerafinirano... da se razumijemo, elektronika odradi, ali je to kod konkurencije puno finije i gotovo neprimjetno
Aj molim te reci gdje si dobio tu info?
 
TC, ABS i ostala pomagala u usporedbi sa konkurencijom na Suzukiju rade grubo i nerafinirano... da se razumijemo, elektronika odradi, ali je to kod konkurencije puno finije i gotovo neprimjetno
vozio si ili je to ono: od frenda frend, njegov susjed...