GSXR 1000 K1 - trokira

marac56

Member
Ekipa,

gsxr 1000 k1 mi trokira kod drzanja konstantnog gasa i izmedu 5000 i 7000 rpm... nakon toga kad probije ide i radi dobro...

Ima netko bilo kakvu ideju?

lp
 
marac56 said:
Ekipa,

gsxr 1000 k1 mi trokira kod drzanja konstantnog gasa i izmedu 5000 i 7000 rpm... nakon toga kad probije ide i radi dobro...

Ima netko bilo kakvu ideju?

lp
oslabila ti opruga bočne nogare ili kvar prekidača bočne nogare.... pokušaj u tom grmu tražit zeca
 
Evo konacno sam nasao malo slobodnog vremena i probao kako ste mi rekli al nije u tome problem. Ispitao sam prekidac kako je navedeno u manualu i on je u redu. Probao sam se voziti i bez tog prekidaca al ista prica. Motor i dalje trokira....

Jos par detalja... dakle...

Palim hladan motor, sjedam, vozim, radi savrseno bez trokiranja do prvog gasenja... Nakon toga pocinje trokirati kao sto sam naveo...

Koji senzor ima veze sa temperaturom? Mozda IAP?? To je onaj na airboxu na kojeg se spaja vakum crijevo...

btw...prvi post sam pisao sa bratovog acc-a... :)


 
Stavio sam nove svjecice... NGK Cr9e...

Fora je da motor dok se hladan upali radi dobro do PRVOG GASENJA.... Znaci prije sam ga upalio i vozio sam se 40 km...i radi dobro...nakon sto ga se ugasi pa upali pocne trokirati...
 
tommyYZF said:
Stavio sam nove svjecice... NGK Cr9e...

Fora je da motor dok se hladan upali radi dobro do PRVOG GASENJA.... Znaci prije sam ga upalio i vozio sam se 40 km...i radi dobro...nakon sto ga se ugasi pa upali pocne trokirati...

Ma sta je moguce,da ti se nije ucinilo da je to bas tako? 

Ja bih ipak probao staviti Denso svijecice,jer ove NGK bas i ne hvale,bilo je prica da su motori trokirali radi njih. 
 
Motor je isto trokirao i sa starim ngk svjecicama... pa sam zbog toga trokiranja stavio nove pa opet isto...
 
Jedno crijevo od vakumskih cijevcica nije bilo na mjestu pa je zbog toga motor jako trokirao...nakon ovog "zahvata" motor i dalje trokira... Al konstantno...sad vise nema veze ni je li prvi start, topao, hladan... trokira konstantno... Ima li ko kakve ideje?

Snimio sam i video...

http://youtu.be/agzaQHd23eA

 
jeli izbaciva koji error?
 
Inace je sve pocelo kad sam u zimi stavio drugu masinu...Dakle, samo je bila druga masina, sve ostalo je bilo od prije...

E sad dal ima veze s time, ili je sve samo slucajnost, neznam.....

 
hrđa iz rezervara vjerovatno...taj problem su imali i nove litrenke k7