Gsxr 600 K6 pumpa goriva pitanje ?

Deni10

Member
Pozdrav prije pat dana mi se pojavio problem sa pumpom goriva na Gsxr 600 K6. Znači pumpa vrti kad dam kontakt ali se pojavi nekakv čudan zvuk kao da nešto lagano lupka i zapinje. Taj zvuk traje 20ak sekundi pa nestane ili nestane nakon sta ugasim i upalim kontakt par puta. Motor normalno pali i vozi i prima gas na svim okretajima. Čak sam čistio i rezervar i onaj filter od pumpe goriva ali izgleda da nije do toga. Probat cu postaviti video pa da se bolje vidi o cemu se radi.
 
Ustvari sad sam baš gledao i izgleda da taj zvuk ne dolazi od pumpe goriva nego mi se čini da dolazi negdje ispod poklopca od filtera zraka ? Nikakvu gresku mi ne izbacuje na displayu
 
A kad skinem poklopac filtera zraka tog zvuka vise nema ali mi na displayu izbacuje F1 gresku. A kad vratim poklopac greske vise nema ali zvuk se opet pojavi
 
Kad skidas poklopac filtera vjerojatno i odpojis neki senzor koji je na onom metalnom komadu ispred rezervara. F1 vjerojatno zato. A zvuk.. vjerojatno klapne ili aktuator.. privjeri njih
 
Da saznao sam da zvuk dolazi zbog senzora polozaja gasa. Ali ne znam moze li se to napraviti ili uzimat cijeli novi motorić. Takoder majstor mi je rekao da se ne brinem da je to njima mana ali svakako bih htio rjesiti to jer me živcira malo.
 
Da saznao sam da zvuk dolazi zbog senzora polozaja gasa. Ali ne znam moze li se to napraviti ili uzimat cijeli novi motorić. Takoder majstor mi je rekao da se ne brinem da je to njima mana ali svakako bih htio rjesiti to jer me živcira malo.

posalji mi sasiju pa cemo vidjet koliko kosta novi