GSXR 750 K1 amortizer volana

pikacu79

Well-known member
Jel se može šta napraviti sa original amortizerom,u service manualu piše ako šta ne štima da se zamjeni s novim (jedva čekam :LOL:)

vidim da ima mogućnost da se otvori.
Kada mićem volan čuje se ulje kako se premješta u njemu i osovina koja izlazi mokra je od ulja.. 
 
sam si postavio pitanje i odgovorio,znaci rastavi ga vidi sta ima unutra,baci u kantu i kupi novi  :LOL:
 
pikacu88 said:
Jel se može šta napraviti sa original amortizerom,u service manualu piše ako šta ne štima da se zamjeni s novim (jedva čekam :LOL:)

vidim da ima mogućnost da se otvori.
Kada mićem volan čuje se ulje kako se premješta u njemu i osovina koja izlazi mokra je od ulja.. 



Doniraj ga meni i nerazbijaj glavu, ja ću tebi    :piva:    :mrgreen:
 
KING RR said:
Doniraj ga meni i nerazbijaj glavu, ja ću tebi     :piva:    :mrgreen:
a za ceg ce ti orginalni pokvareni amortizer od k1  :misli: mislis napravit ohlinsa  :LOL:  :jesus: ako mislis da mozes popravit dat cu ti ja jedan "pravi" pa radi  (y)
 
CHOS said:
a za ceg ce ti orginalni pokvareni amortizer od k1  :misli: mislis napravit ohlinsa  :LOL:  :jesus: ako mislis da mozes popravit dat cu ti ja jedan "pravi" pa radi  (y)

Daj    (y)  i opet u zamjenu doniram    :piva:      :wink:
 
KING RR said:
Daj    (y)  i opet u zamjenu doniram    :piva:      :wink:
hebote morat ces dic kredit koliko si mi pica duzan  :LOL: jel pase hyperpro?bio na k5 nastrado naravno kad i rama  :jesus:
 
CHOS said:
hebote morat ces dic kredit koliko si mi pica duzan  :LOL: jel pase hyperpro?bio na k5 nastrado naravno kad i rama  :jesus:

Ako nije slomljen cilindar i klip valja  (y)