Gume.com.hr iskustva

meddis

New member
Planiram narucit roadtec 01 od njih za svog 125 i zanima me vaša iskustva s kupnjom guma kod njih posto dođe za mene nekih 200kn manje nego negdje drugdje
 
Ja prvi put od njih narucio prosli tjedan u ponedjeljak 7.3 ujutro, 8.03 poslano iz skladista u Poljskoj, u Pulu na adresu stigle u petak 11.3.
Dot guma: 0322; ja osobno imao problema sa online placanjem sa visom; javljalo neku gresku, proslo iz drugog puta sa istom karticom.
 
Naručio prekjučer prvi put od njih probno. Iz rumunjske ide MT21. Navodno imaju poslovnice po cijeloj EU taj Delticom pa vjerojatno ovisi od kud guma stiže, plaćanje je išlo u rumunjsku.

Koristio sam bez nekih većih zamjerki i motobox i kupigume.
 
  • Like
Reactions: diesel power
Naručio prekjučer prvi put od njih probno. Iz rumunjske ide MT21. Navodno imaju poslovnice po cijeloj EU taj Delticom pa vjerojatno ovisi od kud guma stiže, plaćanje je išlo u rumunjsku.

Koristio sam bez nekih većih zamjerki i motobox i kupigume.
Stigla, DOT 1621, nije baš jučer iz kalupa izvađena al zadovoljan sam i s ovim iskustvom kupnje.
 
Ja sam si uzeo dva seta angela gt po 1300kn a sada su 1750kn u 1.mjesecu dok je bila akcija, bimba mi je rekao(hvala mu) da ce poskupiti kad prode akcija i nece se vracat cijene na staro tako da sam miran ovu i iducu sezonu, na dva seta je to 900kn tako da nije bas mala stavka