Gume goldspeed/maxxis

Duke said:
Gdje se mogu nabaviti u podrucju primorsko-goranske i istre?
Pljastika pljastika ja imo na škuteru maxxis bokte je kljižu pljastika pljastika
 
Pretpostavljam da ti trebaju za KTM-a.Moj frend je bio nabavio jednu kišnu maxxis prednju u Italiji i bio je oduševljen.Sada je nazivao okolo po cijeloj Hrvatskoj i nije ju uspio nigdje pronaći.Na kraju je našao na E-bayu negdje u Češkoj(navodno su tamo prilično zastupljene).
 
maxxis :palacdolje:
 
VOPA said:
Pretpostavljam da ti trebaju za KTM-a.Moj frend je bio nabavio jednu kišnu maxxis prednju u Italiji i bio je oduševljen.Sada je nazivao okolo po cijeloj Hrvatskoj i nije ju uspio nigdje pronaći.Na kraju je našao na E-bayu negdje u Češkoj(navodno su tamo prilično zastupljene).
Da, i ja sam ih nasao samo u italiji. Mislio sam da ih ima u hr pa da mi oni to montiraju. Ovako moram platit carinu...
Blizu sam trsta pa cu vidjet sta se da napravit.
A znas li gdje ju je mozda kupio? Ima li u sloveniji negdje?
 
Nažalost ne znam gdje ju je kupio,mislim da mu je netko donio iz unutrašnjosti Italije.Vidio je da je SM vozači dosta hvale pa je odlučio probati nakon što mu ja nisam uspio nabaviti kišni Pireli.Inače su kod nas vrlo glatke ceste po gradu po gradu i kaže da mu drži osjetno bolje od stare gume(kišni Dunlop).