Gume MITAS SPORT FORCE PLUS

MOONSHIELD said:
jedino još nisi naveo kamenčiće u zavoju :mrgreen: ni jedna moto guma ne tolerira crte i bitumenske popune..
koristio sam samo obični sportforce u više navrata i uvijek sam bio zadovoljan, jeftina guma, a bolja od bilo kojeg cestovnog dunlopa i michelina koji sam koristio (y)
(y) zapravo, jedina guma koja me ugodno iznenadila po tom pitanju + voznja po kisi je Michelin PP
 
tibor_zg said:
Mitas je srpska guma, proizvodi se u staroj Tigar fabrici koja je ostala nakon štu su ovi preselili u novu koja je pod Michelinom

vlasnik licence je uistinu Mitar Mirić iz Petrovaradina

ovo ostalo su sve gluposti

(y)

interesantne informacije!!

https://de.wikipedia.org/wiki/%C4%8CGS
 
MOONSHIELD said:
jedino još nisi naveo kamenčiće u zavoju :mrgreen: ni jedna moto guma ne tolerira crte i bitumenske popune..
koristio sam samo obični sportforce u više navrata i uvijek sam bio zadovoljan, jeftina guma, a bolja od bilo kojeg cestovnog dunlopa i michelina koji sam koristio (y)

vrlo neutralne gume po tom pitanju su Conti Sport Attack 3 i Bridgestone S21 ( po meni ).

ali sta ja znam o moto gumama ....  :mrgreen:
 
tibor_zg said:
Mitas je srpska guma, proizvodi se u staroj Tigar fabrici koja je ostala nakon štu su ovi preselili u novu koja je pod Michelinom

vlasnik licence je uistinu Mitar Mirić iz Petrovaradina

ovo ostalo su sve gluposti

(y)
A na prednjoj iz 2016 pise Made in Slovenia.
Velis, Srbija od Alpa do Tokija :mrgreen:
 
Mitas je  na srpsko tržište ušao kupnjom srpske fabrike trayal za proizvodnju traktorskih guma.
Michelin je kupio tvornicu guma tigar iz nje izlazi skuteraški program Michelin guma.


Poslano sa Crkvenog Zvonika
 
fawlty82 said:
A na prednjoj iz 2016 pise Made in Slovenia.
Velis, Srbija od Alpa do Tokija :mrgreen:

СРБИЈА ДО ТОКИЈА!

:mrgreen:
 
inače Mitar Mirić iz Petrovaradina, vlasnik licence za Mitas se nebi trebao mješati sa Mitrom Mirićem pjevačem iz Bogutova sela

Mitas je srpska guma i to su provjerene informacije s terena, a ne neka baljezganja sa wikipedije

(y)
 
tibor_zg said:
inače Mitar Mirić iz Petrovaradina, vlasnik licence za Mitas se nebi trebao mješati sa Mitrom Mirićem pjevačem iz Bogutova sela

Mitas je srpska guma i to su provjerene informacije s terena, a ne neka baljezganja sa wikipedije

(y)

Da li je dotična guma popularna na riječkom području?
 
tibor_zg said:
Mitas je srpska guma i to su provjerene informacije s terena, a ne neka baljezganja sa wikipedije

(y)

Mitas je češka firma. Ima 3 tvornice u Češkoj, 1 u Srbiji i 1 u Americi.
 
Nero said:
Da li je dotična guma popularna na riječkom području?

Popularne su dosta na području Solina i šire...
 
Kec je vozio na Mitasu zadnje tri godine.Kazu da je ta guma na Grobniku ispod 1,36 kriticna.Iako su Mate i Jerman rundali sa njom 1,31. :wink:
 
- Mitas je kupio Savu i sada program skuterskih i moto guma od Save dolazi na tržište pod Imenom Mitas, ali tvornica i sve ostalo je ostalo kako je i dalje se radi u Sloveniji
- Mitas/Sava nema veze sa Contiem i nemaju nikakvu njihovu licencu
- Kec koristi te gume na motorima za obuku ali ne na stazi nego na poligonu
- radi se o jednoj vrlo dobroj gumi za pristojne novce. Da je guma dobra je, da je u rangu premium brandova i njihovih novijih modela nije, ali u svom cijenovnom razredu jedna od boljih