Gume MITAS SPORT FORCE PLUS

Danas odjavljen set Mitasica SF+ EV, mislio sam da će mi trajati više od "običnih". Čekam RS varijantu u 120/190 veličini da dođe na tržište.
 

Attachments

  • IMG_20220711_193852-01.jpeg
    IMG_20220711_193852-01.jpeg
    1.5 MB · Views: 0
Nema druge nego poslat email Dave Moss-u da da postavke, tj tzv. suspension dialing


Njega kontaktiraju samo amateri i wannabe rejseri sa nekarbonskim aliexpress krilcima. Pravi rejser koji drzi do sebe pise jedino Sag Guru Sredju u privatnim porukama pa preprodavaju te dragulje od informacija za 50 eura po setupu
 
  • Like
  • Haha
Reactions: s2r and kronik
Susjed od Sporrog?
Svaka mu čast kad iz Dubrovnika ide derat Plominku, meni sa Grobnika se ne da ić tamo, tako da skidam kapu čovjeku.
Ko bi ga uhvatio odakle je kad i u tri riječi dva dijalekta promjeni.
A moje namještanje je mekano koliko je moguće, tvrdo koliko je potrebno. Sag 30%.
 
Problem kod ljudi je što oni misle da mogu namjestit ovjes sa dva šrafčića s vana.
Namjestit ovjes za cestu za 90 posto vozača je upravo to što sam napisao.
Mnogi si sa ta dva šrafčića otežavaju život u sedlu.
 
Susjed od Sporrog?
Svaka mu čast kad iz Dubrovnika ide derat Plominku, meni sa Grobnika se ne da ić tamo, tako da skidam kapu čovjeku.
Sredju ne treba komentirati. Dovoljno mu je dati malo vremena da se sam pokopa! 😂🤣😂

Lik je neupotrebljivo djelo prirode koje se vrlo rijetko pronalazi u divljini!
 
trebam savjet

imam za 80eura set mitas sf+ (dot1622), malo vozene

nisam rossi ni marquez ali volim malo agresivniju voznju
nisam planirao ici na stazu ali ako izleti prilika, sto da ne

da li su ove gume ok za mene?

posto dosta ljudi u bosni bjezi od ovih guma (prica kako se pregriju, puste u krivini i sl.)

do sada sam vecinom vozio supercorse sp ili sc i dunlop d213


edit:
dogovorio sam ipak da salje gume, da probam mitasa :)
 
Last edited: