Gume MITAS SPORT FORCE PLUS

Intercars ima definitivno najbolju cijenu,mislim da imaju neki dobar dil z ovima iz Doma Križevci kao distributeri i zastupnici za Mitas.😎
 
Intercars ima definitivno najbolju cijenu,mislim da imaju neki dobar dil z ovima iz Doma Križevci kao distributeri i zastupnici za Mitas.😎
...uvijek se da dogovorit 30 posto popusta na eške👍
 
Jbt odlicna cijena,ja sam mislio ostati na battlaxu jer cu za 1500-2000km morat promijenit zadnju ali za ove novce se isplati uzeti set pa neka stoji u rezervi (y)
S obzirom kakve su sada cijene guma, ovo je stvarno ok cijena
 
Ja sam ih platio 1300kn,nisu ev ali opet bolje nego ev po ovoj cijeni


Iskreno mozda nije zvaka za seljaka ali u usporedbi sa obicnom ja ne vidim razliku :mrgreen:
Nisi nista propustio xD
 
  • Like
Reactions: Dene
Iskreno mozda nije zvaka za seljaka ali u usporedbi sa obicnom ja ne vidim razliku :mrgreen:
Nisi nista propustio xD
Što se vožnje tiče,nema razlike, razlika je što ev ima tvrđu,trajniju sredinu,ništa toliko bitno da vrijedi razliku od preko 400kn
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
najjeftinija battlax je 200 kn skuplja,jel realno vrijedi u ikojem pogledu tu razliku? potrosnja drzanje itd?
Nisam nikad vozio battlax da bi ti znao reći išta o njoj. Što će tiče držanja vjerujem da je mitas bolji a što se tiče trajanja nemam pojma
 
  • Like
Reactions: Octane
Nisam nikad vozio battlax da bi ti znao reći išta o njoj. Što će tiče držanja vjerujem da je mitas bolji a što se tiče trajanja nemam pojma
sve jasno,cijena je sasvim dovoljan razlog za prelazak na mitas :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Dene
Je 190 50 ali kad sam gledao trazio sam 180 jer je to cesce trazena guma
 
Da se upišem u temu :mrgreen:

Screenshot_20230111_121130_Gallery.jpg



1200kn, Dom Križevci
120/180
 
Obicne, za amatere:mrgreen:
Al nisu ti EV nešto strašno skuplje, mislim da nekih 100 i nešto sitno kn gore
👍
Sad sam pogledao,200kn je razlika,imam doma obične,ne znam koja je razlika,mislim,znam u teoriji je ova dvoslojna ali u praksi,šta znači za km i dali se to osjeti u vožnji
 
Razlika se ne osjeti u vožnji, a bogami ni u trajnosti. Obje mi jednako držale i izdržale na Tuonu. Po meni se razlika u cijeni ne isplati.
 
  • Like
Reactions: Dene
Razlika se ne osjeti u vožnji, a bogami ni u trajnosti. Obje mi jednako držale i izdržale na Tuonu. Po meni se razlika u cijeni ne isplati.
Ja sam je imao na z900,običnu,ali nakon toga sam vozio dvije različite gume,m7rr i angel,pa sam se vratio na mitas ev, a i u međuvremenu sam promjenio dva motora. Meni se isto čini da nema razlike ali nisam ih probao na istom motoru jednu za drugom tako da ne mogu tvrditi