Gume MITAS SPORT FORCE PLUS

Evo i par slika
20200712_154256.jpg20200712_154322.jpg20200712_154350.jpg20200712_154412.jpg
 
Da se javim u vezi onog mog problema,crta, na gumi. Nakon što sam stavio nove gume crte su se opet pojavile. Uglavnom da sad puno ne objašnjavam nije problem u gumi nego u jednoj vidi. Pošto sam več montirao nove gume da mi ove ne stoje u garaži dajem ih za 200 kn obje. Gume imaju 3000km. Dim zadnje 180/55
Bilo je i za pretpostaviti da ti fali vida...:mrgreen:

...drugo ne mogu skužiti (po tvom opisu) što bi moglo bit:unsure:...evo ti malo štofa, da možeš za.ebavati;)
 
  • Like
Reactions: Feis123
Bilo je i za pretpostaviti da ti fali vida...:mrgreen:

...drugo ne mogu skužiti (po tvom opisu) što bi moglo bit:unsure:...evo ti malo štofa, da možeš za.ebavati;)
Tako ti je to u životu,negdje mi fali vida a na drugom mjestu mi smeta 😄
 
Hvala na odgovoru.

Zelio bi cut i direktna iskustva, probao sam tlakove 2.3/2.5 i 2.5/2.9 i sa nizim tlakom rubim zadnju gumu bez problema a sa visim mi je motor puno vozniji i vozim ga ko biciklo ali jako tesko porubit zadnju. Budem probao 2.4/2.6.
 
Hvala na odgovoru.

Zelio bi cut i direktna iskustva, probao sam tlakove 2.3/2.5 i 2.5/2.9 i sa nizim tlakom rubim zadnju gumu bez problema a sa visim mi je motor puno vozniji i vozim ga ko biciklo ali jako tesko porubit zadnju. Budem probao 2.4/2.6.
:unsure:
Nije stvar u rubljenju guma, već je stvar da ti guma da svoj optimim.
Ja osobno ne mogu porubiti gumu.
I nije me sram niti to skrivam. Vozim se onoliko koliko mi je ugodno.
Ako će se tko smijati gledajući moju gumu čisto me nije briga.
Aaaaaa možda izgleda ta porubljena guma kao vozi ga mudonja.
Ma rađe ja svoja muda pkažem negdje drugdje.
 
:unsure:
Nije stvar u rubljenju guma, već je stvar da ti guma da svoj optimim.
Ja osobno ne mogu porubiti gumu.
I nije me sram niti to skrivam. Vozim se onoliko koliko mi je ugodno.
Ako će se tko smijati gledajući moju gumu čisto me nije briga.
Aaaaaa možda izgleda ta porubljena guma kao vozi ga mudonja.
Ma rađe ja svoja muda pkažem negdje drugdje.

To i želim, izvuc optimum iz gume da mi je motor vozan i da koristim gumu cijelom površinom.
Svako ima svoja viđenja oko tog rubljenja ali ja vozim za sebe a ne za druge, a ako vozim sport gumu onda je red i da ide do kraja, ako to ne mogu onda cu vozit na ST gumama stavit tlak 2.5/2.9 i bit miran.
 
  • Like
Reactions: Spori
ja sam ih motirao ali nisam jos probao. ali za pocetak cu stavit 2.3 prednju i 2.4 zadnju pa cu vidit kako se ponasa
 
  • Like
Reactions: Nexie
već su mi evoluirali za 100 + kuna.... točno sam na najgi da uzmem nekaj drugo ... gamaT
 
malo su se zaigrali....probili su mi psihološku barijeru 1000 kuna... i to za 87 kuna....

samo sam ih mrko pogledao.... :/
 

Attachments

  • 20210115_153955.jpg
    20210115_153955.jpg
    227.5 KB · Views: 94